Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • orientcx

    őstag

    válasz baphomet #8676 üzenetére

    Félreértettél, leszedni őket a Pythonnal is galamblövészet. Iszonyú amatőrök(npc-kről beszélek), ha jó ütemben nyomok egy rükvercet, akkor az idiótája pont a csöveim előtt kezd el bohóckodni. Van össz kettő(!) darab másodperce, hogy taxit hívjon, különben már gyalog mehet haza(furcsa mód CZ-ben 3-4 mp), és a Cobrának, Vipernek sem érdemes már tartós tejet vennie, de baromi idegesítő, hogy ott idétlenkednek a hátam mögött, mikor a prédával vagyok elfoglalva. Büdös kis bögöly ez mind, egytől egyig.
    A Clipperrel kapcsolatban különben meg igazad van. Ha jobban meggondolom, nem is olyan rossz szakma kiscsoportosokat ovi kirándulásokra vinni, és nem is olyan rossz hajó az az Orca, végül is lehetne Dropship is. Rózsaszín, rózsaszín, na bumm, még mindig jobb, mint ha....hmm....hát itt most egy még gázabb színt kellene mondanom, de sajna nem tudok. De üsse kő, legyen rózsaszín, akkor is inkább, mint egy Clipper, még ha kötelezően egy Barbi babát kell is a visszapillantóra aggatnom(na itt hagyjuk abba, mert hányok, és nincs előttem vödör)
    Komolyra fordítva(de hangsúlyozottan csak ebben a mondatban!) én elhiszem, hogy PVP-re a Clipper jó, de npc-re nincs tutibb, mint egy jól felpakolt Python, ebben biztos vagyok.
    Továbbra is abcúg Empire, abcúg Clipper! ;)

    u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

Új hozzászólás Aktív témák