Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Peppo

    őstag

    válasz oke #43801 üzenetére

    Az tök jó, hogy végignyomtad az ötöst. Ezzel elég szépen megnöveled a maximális ugrótávot. Mellett az experimental effect még tud adni némi bónuszt. (Azt hiszem, a Mass Manager szokott lenni a legjobb lehetőség, legalábbis nagyobb hajókon. De már rég csináltam ilyet, nem biztos.)
    Nem lehet több experimental effect egy cuccon. Lecserélni le tudod, de egyszerre csak egy lehet rajta.
    A pin blueprint arra jó, hogy egy-egy mérnöknél egy-egy fejlesztést el tudsz rakni magadnak (pl. Felicitynél az FSD Increased Range egy jó lehetőség erre), és akkor azt a fejlesztést bárhol rá tudod rakni az adott modulra. Fontos, hogy előtte azért a mérnököt húzd fel ötös szintig, és azt sem árt tudni, hogy a pin blueprint az experimental effectre nem vonatkozik, azt továbbra is csak személyesen egy mérnök teheti fel. Jó hír viszont, hogy az experimentalhoz elég, ha az adott mérnök egyes szinten ért az adott cucchoz, már rá tudja tenni.

    Itt egy video, hogy mit lehet érdemes majd melyik mérnöknél elrakni. Persze ízlés dolga is, de én is ezt a listát használtam, és szerintem jó. Arra figyelj, hogy van egy bug. Pinnelés után érdemes kilépni és belépni, hogy megnézd, tényleg megjegyezte-e a játék. Néha nem teszi. Ezért még mielőtt lelépnél a mérnöktől, nézd ezt meg!

Új hozzászólás Aktív témák