Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gentlelynx

    tag

    válasz Peppo #39850 üzenetére

    Elfogultságodat csak táplálni tudnám a saját tapasztalataimmal... :K ;)
    Én is kivártam anno, hogy összejöjjön a Python, de azt erről a gépről is tudni kell, hogy Thruster fejlesztés nélkül nem hozza az elvárást... Bár jobban belegondolva, szinte az összes vas ilyen...
    Én csak a mérnökök feloldogatása után kezdtem neki bárminemű harcoskodásnak, de lehet, hogy csak én voltam túl óvatos... :B

    Más: Többször írtátok már ezt az incentiary fejlesztést, de megvallom engem zavar, hogy igazán sem a játékban, sem egyéb felületeken nem mutatja annyival jobbnak, mint az az általatok leírt empírikus úton szerzett tapasztalatok. A kimagasló hőterhelés mellett az tűnt fel, hogy (forrás: Coriolis) egy sima overchaged-et is inkább legyengít akár egy corrosive, akár egy multiservo-hoz képest is...
    Persze elhiszem amit tapasztaltok, csak mindenesetre érdekes, hogy a felületeken egy teljesen más speci érhető el. Így azért nehéz egy játékban a megfelelő fejlesztést kiválasztani és nem hinném, hogy fejlesztői szánkék a játékosok szivatása és más felületekre terelése (fórum), a megfelelő információ beszerzésére...

  • a2d2

    addikt

    válasz Peppo #39850 üzenetére

    Gondolom a fixált fegyvereket is el lehet akkor felejteni egy lomha hajón. Elbizonytalanodtam most hogy érdemes-e mérnökölni ezeket a fixáltakat.
    Egy olyan opció lehetséges még hogy ha elérem a 100 milliót akkor megveszem a pythont és csak a főbb modulokból veszem meg az A-s dolgokat, teleteszem konténerrel és tolok pár áruszállítgatós küldetést nagyobb mennyiséggel. Vagy maradok még a LOW RES-ekben harcolni.

    Néztem tegnap este, Elvirának már csak Soontill Relics hiányzik, ennél a Todnál pedig csak fejpénzeket kell beváltanom és ott meg lehet MC-t fejleszteni.

    [ Szerkesztve ]

    A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

Új hozzászólás Aktív témák