Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 42861

    senior tag

    válasz wollnerd #35998 üzenetére

    Pedig nincs itt semmi látnivaló. Felveszed a küldiket Józsiéktól, hogy lődd szét Pistiék (Controlling faction) haverjait. Ráadásul ezeket a küldetéseket azon a helyen veszed fel, ahol Pistiék a górék. Ne haragudj... de utána én sem látnálak szívesen.. :)

    Szerintem ezeket a küldiket buktad. Illetve ha van a rendszerben egy másik állomás ahol nem Pistiék a górék, akkor esetleg ott le lehet adni őket. De ebben nem vagyok biztos.

  • duvi

    nagyúr

    válasz wollnerd #35998 üzenetére

    A Transactions fülön nincs semmi büntetés? Attól, hogy csak wanted hajókat lősz ki, még simán lehetsz hostile egy minor frakciónál. Elég ha folyamatosan kilövöd az adott frakció hajóit. Egy idő után eléred a hostile szintet, amit nagyon nehéz visszafordítani, főleg egy olyan rendszerben, ahol nincs outpost.

  • orientcx

    őstag

    válasz wollnerd #35998 üzenetére

    Ahogy azt a többiek is írták, ha egy adott frakció hajóit lövöldözöd ki, akkor durcik lesznek, és az tök mindegy, hogy azok egyébként wanted státuszúak voltak-e vagy sem. Ez pont úgy megy, mint nálunk napjainkban: hiába tolvaj rabló gazember az illető, ha a mi tolvaj rabló gazemberünk, akkor nyugodtan tovább szerelgetheti a gázt, és mindenki megnézheti magát, aki ezt szóvá meri tenni. :K Arra mindenképp ügyelni kell, hogy az uralkodó frakció bajszát ne nagyon cibálgasd meg. Az is igaz, hogy a befolyások folyamatosan változhatnak, de a legtöbb helyen akkora a különbség, hogy csak ritkán cserélődik a helyzet, és azt is jóval előre nyomon lehet követni.
    Ha egy rendszer HazRES-eibe beteszem a lábam, egy-két nap alatt így néz ki a népszerű(tlen)ségem


    ez nem probléma, csak a kormányzó párt szeressen nagyon

    És ahogy az lenni szokott van egy jó, meg egy rossz hírem.
    A rossz hír az, hogy a felszíni bázisokkal nem érdemes próbálkoznod(ha megközelíted a bázist, és vörösben pompázó hostile felirat éktelenkedik a kijelződön, inkább fordulj is vissza, mert lehet ugyan, hogy egy árva mostly harmless security Condor márkájú hajó sincs a környéken, de egyrészt a dokkolási engedélyt úgy is azonnal visszavonják, másrészt(és ez a lényegesebb) a hölgy a hajódon azonnal visítozni fog, hogy "attention, shield generator attac".
    Én össz 2x próbálkoztam ezzel, és egyszer majdnem oda is kozmáltam, mert már csak pár méterre voltam a landing pod-tól, mikor eszükbe jutott, hogy ők tulajdonképp nem is szeretnek engem olyan nagyon. Hogyan is fogalmazzam, elég mozgalmas volt az a visszaút a zónán kívülre, azt hiszem az ilyen manővert nevezték el a Don kanyarban fejvesztett menekülés helyett a sokkal jobban hangzó "rugalmas elszakadás"-nak :B
    Outpostot nem próbáltam, mert oda ugye nehezen tudnám begyömöszölni a Corvette-t, az kb olyan lenne, mint ha Emilióra akarnál ráhúzni egy gyerek hálózsákot. :)
    A jó hír viszont az, hogy a hostile státusz pont úgy működik, mint a szövetségekhez való allied állapot(az ugye ha nem pedálozol, akkor egy idő múlva magától 75% friendly-re csökken). Hát kb így megy ez a negatív oldallal is. Ha egy darabig odébb állsz, akkor az a hostile magától unfriendly-re redukálódik, és egy-két nap fejvadászkodás után(természetesen csak a konkurencia wanted hajóira) még vacsorázni is meg fognak hívni, esetleg még a nem túl előnyös külsejű lányukat is hozzád akarják majd adni(na akkor van ott az ideje, hogy átköltözz Colonia-ra, vagy thargoidnak álcázd magad :D .

    [ Szerkesztve ]

    u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

Új hozzászólás Aktív témák