Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • campernoob

    csendes újonc

    válasz Mister_X #34400 üzenetére

    Egy harci hajónál az egyik legfontosabb tulajdonság a pitching speed, vagyis, hogy milyen gyorsan emeli az orrát a hajó, ebben a dropship nem áll valami jól, a FAS már sokkal jobb ebből a szempontból, nem véletlenül az egyik legkedveltebb hajó a játékban. FAS vagy FDL közül nem könnyül a választás míg a FAS hull tank, addig az FDL az ellenkezője shield tank, de nagyon gyenge hajótest párosul hozzá. Amíg Palin mesterrel meg nem ismerkedtél, addig én az FDL mellet tenném le a garast, mert grade 3 dirty drive tuninggal is egész jól működik. Ami viszont fontos az FDL-al kapcsolatosan, hogy szigorúan bi-weave shield kell rá, mert az 1000-1400-as normál shield már nagyon lassan jön vissza. A felfegyverzés alapvetően egyéni ízlés kérdése, de egy két érdekességre érdemes odafigyelni: az FDL felső két medium slotjába szóba jöhet két turretes energiafegyver , mert a turretek a szélvédő előtt "visszafelé" is tudnak lőni, és ez igen szép előny dogfight közben. A huge slotra, én semmiképpen sem javaslok plazmát: egyrészről az FDL nem nagyon szereti a meleget, másrésztől a plazma elég energiaigényes fegyver,ahhoz azért nem elég jó a 6-os power distibutor, harmadrészt az FDL-en a huge slot a hajó alatt van ezért ha fix fegyverrel akarsz lőni, akkor emelni kell a hajó orrát a célzáshoz. A Phyton egy nagyon jó multi felhasználású hajó,de nem elég fordulékony, és a méretéhez képest kicsi a pajzsa, de például az orrában jól megfér két focused plazma, mert energiában nincs hiány, de összességében harcra sokkal inkább FDL.
    Hosszú távon, amikor majd már minden szükséges mérnökhöz megvan a hozzájutás, akkor érdemes meglesni az imperial oldalt is, persze itt nem a Cutterre gondolok, mert őt nem a harci képességei miatt kedveljük, de a két kisebb érdekes tud lenni, de sajnos csak fullra engizve. Courier a kilőhetetlen shield tank vadász, és a fodulékonyság királya Clipper: nincs hajó a játékban, amivel gyorsabban semlegesíthető egy NCP Vulture.

  • to.ca

    tag

    válasz Mister_X #34400 üzenetére

    FAS azért jobb, mint a Dropship.
    FDL csak harcra való, talán a legjobb vadász a játékban.
    Python: multirole, mindenre jó, de semmiben sem kiemelkedő, mégis a kiegyensúlyozottsága - na meg a medium pad-re való landolás miatt - nekem a kedvencem volt, amíg nem nyergeltem át a nagyvasakra.
    Rengeteget repültem vele, egy baja volt: komolyabb ellenféllel szemben még pve-ben is gyakran kellett iszkolni.

    load"elite",8,1

Új hozzászólás Aktív témák