Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kidus

    őstag

    válasz duvi #29543 üzenetére

    Koszonom :)

    Az osszefoglalot elolvastam, mielott postoltam, de biztos van ami folott atsiklottam, szerintem csak sok az info igy egyszerre az elejen :)
    A videokat megnezegetem majd, ami meg kimaradt. Kb. tiszta hogyan kell navigalni, a bazisokat azonnal elhagyom launch utan, azota csak egyszer szoltak es akkor is pont miutan kiertem. Lehet, hogy kicsit elobb kene felrehuznom a bejarattol miutan kierek....
    Kozben azt neztem, meg olvasgattam, hogy megoszlanak a velemenyek arrol, Cobrat vagy Vipert erdemesebb-e venni, igazsag szerint sok kulonbseget nem latok a ketto kozt, statban azt irta, Cobra kicsit gyorsabb es jobban iranyithato, Viper meg erosebb Armor meg Shield. Arban Viper csak kicsit volt tobb ( nem tudom most konkretan melyik verzio, nem az alap, azt hiszem az kicsit gyengebb volt a mostani Cobramnal. De ha mar ez van, valoszinuleg feltuningolom ezt amint lesz eleg kreditem, most egyelore egy millanal jarok, es kezdek rajonni, hogy semmire nem eleg :)
    Probaltam arrol is olvasgatni, milyen fegyvereket erdemes ra tenni, arrol is annyi kulonbozo velemeny van, hogy tanacstalansag lett a vege.

    Assuming Control

Új hozzászólás Aktív témák