Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sensor060

    aktív tag

    válasz cacasz02 #28945 üzenetére

    Így van ahogy írtad! Volt hogy járőröző online játékosokkal találkoztam egy-egy ilyen állomásra befelé menet. Figyelmeztettek hogy vannak itt emberkék akik a teherhajókra utaznak. Volt olyan is ahol írták egymásnak a parancsnokok neveit, akik megtámadták őket.
    Ez viszont nagyon jó dolog, roppant módon tetszett. Sőt olyan is volt, aki felajánlotta segítségét, hogy ő ugyan nem community goal-ozik, de ha kell akkor beáll mellém wing-be őrködni. Ez is egy nagyon szép, nemes cselekedet.

    Visszatérve a védekezésre (mert teherhajókkal mást nemigen lehet). Nagyon ajánlom a Shock Mine Launchereket, mert tényleg nagyon hasznosak tudnak lenni.
    Interdiction-ból kiesve egyből maximális tolóerő, fegyverek ki, és az összes launcherrel (T9-cen 5 db volt) kilőttem egyet. Próbáltam úgy forogni hogy az ellen valamelyest mögöttem legyen. Esetleg megeresztettem még egy 5-ös sorozatot, hardpointok vissza, mert közben lehűlt az FSD és már mehetett is az ugrás.
    Jó dolog a Shock Mine, mert úgy megpördíti az ellen hajót hogy azt se tudja merre van észak :)

Új hozzászólás Aktív témák