Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • orientcx

    őstag

    válasz totila #27856 üzenetére

    Mennyit? Ki se számoltam, de most már kíváncsi lettem rá én is. 35 Misi a biztosítás, kb 185 milla a be nem váltott bounty(bár annak egy részéből még lejön 25%, mert van amit inkább átadok az ügynökségeknek, legyen akkor mondjuk 165), és van még 10 milla combat bond, ez össz kb 200 millió. Ja, és a dangerous-ra felgyurmázott Misi mókust is buktam volna. Bár ez utóbbi már nem számít, mert hiába teszem a kis rohadékot inaktívba, akkor is leszedi a %-ot, ráadásul még a munkába állása előtti, minden általam begyűjtött bounty-ból is!!! Tehát ez a rohadt kis parazita a teljes 185+10 millából is lenyúlta volna a sápot. Hát akkor csak takarodjon vissza a munkaközvetítőbe, hátha keresnek cipőfelsőrészkészítőt, aztán majd megnézem hogyan b*sszák ki a vezérigazgató irodájából, amikor a gyár 100 éves fennállása óta valaha is eladott, valamennyi lábbelije után tartja azokat a mohó markocskáit!
    :DD :DD :DD
    Hát azért a pofátlanságnak is van határa, én nem tudom, hogy ezt hogyan képzelték az ED-nél. :( :((( :o

    [ Szerkesztve ]

    u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

Új hozzászólás Aktív témák