Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • VitoSagi

    tag

    válasz Harlekin77 #22577 üzenetére

    Vannak "klánok", mégha nem is abban a megszokott formában amit sokan szeretnének. Aki keres az talál közösséget a játékban, nem muszáj egyedül játszani. Van aki viszont ki nem mozdulna a Solo játékból, rájuk is kell gondolni, ezért soha nem is lehet a klán témára felépítve ez a játék, azt ne várja el senki. Kis szerencsével kapunk még olyan fejlesztéseket a későbbiekben amik segítik a csoportos szórakozást és a magányos játékosoknak sem ártanak.

    ED:H - CMDR Vito Stark - Dangerous / Entrepreneur / Pathfinder

  • duvi

    nagyúr

    válasz Harlekin77 #22577 üzenetére

    "De ha lenne klán,klánbázis és olyan célok amihez csapat kell máris jobban kovácsolódna a közösség."
    - Ahogy VitoSagi is írta, van közösségi játék és cél is :K Az SSL-nek van bázisa (otthonrendszere és saját állomása), amiért folyamatosan küzdeni kell. Emellett lehet terjeszkedni is, ami egy állandó kihívást jelent. Jelenleg 3 rendszerben sikerült megvetni a lábunkat.

    (#22586) nubreed
    "Tudom csúnya dolog a konkurenciáról beszélni, de tegnap nézegettem Star Citizen gameplay videokat, az a játék még így alfa állapotban is nagyobb móka szerintem mint az ED."
    - Pár videó alapján ítélni, nem biztos, hogy túl szerencsés dolog :N Ha "null kilométeresen" (tehát nem játszottál egyikkel se) egymás mellé teszed az ED-t és a jelenlegi SC-t, vajon akkor is így gondolnád? Persze mindig ott van az újdonság varázsa, de pár óra játék után ott is elhamvad a parázs. Már több éve támogató vagyok a SC-ben és lépésről lépésre tapasztalom meg az ottani fejlődéseket is. Azonkívül, hogy rengeteg bug van az SC-ben, nagyon szűk a játéktered és alig van tartalom. De nem is ez a szerepe a mostani alfának. Ott még kőkemény tesztelés és fejlesztés zajlik, amihez bevonták/ják a támogatókat is. Rendszeresen szoktak nyílt hétvégéket tartani. Egyszer majd próbáld ki élesben és utána írd meg a tapasztalataidat ;)

    (Csak előre szólok és mindenkit megkérek, hogy senki ne kezdje el a "melyik a jobb játék" című történetet! Köszi.)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák