Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sylc

    senior tag

    válasz VitoSagi #20596 üzenetére

    Igazából arra jövök rá, te szeretnél (újra) SSL tag lenni... :DDD

    A legkevesbe az SSL hianyzik :D

    Mi tart vissza attól, hogy újra támogasd a frakciót és amolyan külső munkatársként újra csatlakozz?

    A frakciot nem tamogatom, de nem is teszek neki keresztbe, mikor kileptem, felajanlott Duvi egy Faction helper rangont, ezt anno elutasitottam, helyette "Community helper" lettem itt, ez a kozosseg meg nem utalt ki :D Tehat jo ez igy, az pedig, hogy a sajat oktato videomat latom EDHU forumon, kulon orom, ezekszerint nem mindenki itel el felinfonformaciok alapjan :D

    Hiányoznak a srácok, látszik minden kommentedből, ők is szívesen látnak szerintem, amit el kell simítani azt pedig el lehet.

    Igen, a sracok nagyon hianyoznak, veluk toltottem 800 orat 3 honap alatt, majd mikor kielptem ez a kapcsolat el lett vagva. Eloszor csak SSL tag mehetett be a tarsalgoba, ami kilepesem utan lett atrakva es ranghoz kotve, majd mar irni sem tudtam rajuk, mert a szoba tagok kulso szemlelo reszerol rejtve lettek.

    Ezert tunik kihaltnak a TS szamomra par napig, majd kiderult, mindenki ott van, de en nem latom oket.

    Mikor Exiled megalakult, akkor meg egy par soros beszelgetes Warheaddal megoldotta a kerdest, BAN formaban.

    Szerintem csak egy jó beszélgetés választ el attól, hogy ne kelljen magad kirekesztened, mert valójában senki nem haragszik rád. Na iszok még egy sört, hogy még bölcsebb legyek. :K :D

    Karacsonykor kertem, hogy legalabb a Streamek idejen az EDHU szereven lehessek, ne keljen az esetleges resztvevoknek (mint Titusz / Wormhole) atjonni az Exiled TS-re. Az EDHU hat tagja ezt leszavazta, igy a kerdesedre a valasz, ok tartottak vissza tole, veluk vesztem ossze mikor kileptem, miattuk mentem masik szerverre (az eredeti terv, az Exiled egy kulon EDHU szobaban lett volna, hogy ne legyen az en hatalmas 4-8 fobol allo csoportosulasom elvagva a tobbiektol) de mar itt is szet vagyok szakadva, mivel a WoJ is masik TS-t hasznal :D

    Mivel az SSL reszben az en krealmanyom is, ahogy a Tawilo rendszer kivalasztasat is en vezenyeltem le, mindig egy konycseppel a masodpilota szemeben nezek el arra a pontjara a galaxisnak.

    De koszonom a szavaidat, jol esik, ellenben nem kivitelezheto, mar csak azert is, mert az SSL nem turi a kalozokat, sot Anatron ha meglat Tawiloban egyenesen megfenyegetett, hogy megol :D

    De ez egy leragott csont, ne kattogjatok rajta, en mar tultettem magam, aki keres az igy is megtalal, sot jo penzert meg segitek is talan, vagy elveszem a Cargodat :D

    [ Szerkesztve ]

    Pilot: Cmdr.Flynth Stream: twitch.tv/cmdrflynth Goal: Stolen cargo the best cargo :) Experience: Please give me your cargo, (hard points released) I said PLEASE!!!

Új hozzászólás Aktív témák