Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • orientcx

    őstag

    válasz Sylc #19117 üzenetére

    Mély szomorúsággal tölt el, hogy nem nyerte el a tetszésed, de egyrészt nem óhajtok szépségversenyre nevezni vele, másrészt megelégszem azzal, hogy nekem tetszik. Harmadrészt teljesen független lettem a billentyűzettől. Imádom, hogy amikor látom, hogy kb 1 mp múlva nekem jön a gyökér, én egy gombnyomásral pakolom át a pöttyöket a shield-re(kb egy tized mp alatt), de összesen 6 egymozdulatos beállításom van az energiaelosztásra. De kényelmes az egy gombnyomásos dokkolási engedély, vagy hirtelen fékezésnél csak egy mozdulat, és kiteszi a landing gear-t, majd 3 mp múlva vissza is húzza. De pl az SRV-n egy gombnyomás a torony, és a többit nem is sorolom. Tán még annyit, hogy ha érkezik az oculus, ott nem fogom látni a klaviatúrát, és ezen a pulton én mindent fogok tudni vakon is kezelni
    -
    -
    baphomet - Ugye hogy megmaradt? Örülök, hogy előtted, az X52-es egerek szakszervezetének első titkára előtt tisztázni tudtam magam. :)

    [ Szerkesztve ]

    u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

Új hozzászólás Aktív témák