Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Necc

    addikt

    válasz duvi #13196 üzenetére

    Sajnos a jatek kb. nulla kommunikcaioja a jatekos fele az, ami a kezdeti idoben kiboritott, mint ahogy ismet kiboritott akkor is. Open play ide vagy oda, eletemben akkor irtak ram eloszor. Amire kisiloztam hogyan kell valaszolni (com panel lenyit, enter leut kulonben semmi se tortenik, most ott a kurzor, mit csinaljak? mi itt a parancs? eger miert nincs? hogy valaszolok? itt "local" van, hogy valtok at? ...") percek teltek el, es persze egyazon legterben kell hogy legyek a jatekossal. Aztan jott a voice call, amire hiaba potyogtem be korabban a /help parancsot, ujfent lovesem se volt most mit kell csinalnom, mit kell lenyomnom.

    u.i: sunnyogtam en mar el gyurube vett allomastol, egy darabban - igaz nem pythonnal, csak a kekeckedes kedveert ;]

    #13198: Koszonom :R

    Yo momma's so FAT she can save files bigger than 4GB!

  • orientcx

    őstag

    válasz duvi #13196 üzenetére

    Necc kollégának írtátok: "Jó, hogy VitoSagi ott volt Ts-en és beírta, hogy te vagy az . Már gyűrűbe vettük az állomást és ha kijöttél volna, akkor kb. 3 másodperc alatt elporlaszt az ott várakozó 6 hajó"
    -
    Jól értem, hogy ha valaki nem a csapathoz tartozik, hanem mondjuk a példa kedvéért csak úgy merő véletlenségből pont oda téved egy Bergengóc turistacsoport egy Orca-val, akkor megskalpoljátok őket?
    -
    rexsimus - "Végre, jön még egy olyan hasznos, és elképesztően hatásos hajó mint a dropship. Meg is érdemli a Federal ezeket a remeknél remekebb hajókat..."
    -
    Ti meg csak lelkendezzetek a felturbózott Eagle-nek, amit tojt nektek a nyuszi(kb ennyit tud a birodalmi technika, lekoppint egy már eleve puding hajót, rászögel egy-két gagyi spoilert, ,és már indulhat is a gyártás - pont mint Kínában) :C
    -
    Mi lesz a következő? Egy Hauler special? :D
    De tudok jobbat, már csak a birodalmi logo hiányzik róla :DD

    -
    -

    -

    -

    [ Szerkesztve ]

    u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

Új hozzászólás Aktív témák