Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • FBLLMAG

    senior tag

    válasz nemethbalazs #57639 üzenetére

    Nálam Nitecore, Armytek és Maglite is volt már elromolva (szerintem, az én hibámból), ezután javítva, cserélve lettek, gond nélkül. A Led Lenser M5 -be leejtés után sikerült belerúgnom úgy, hogy kb 10 - 15 m -t korcsolyázott az aszfalton, majd a beton kerítés megállította. Nem látszik rajta. 😉 A lámpáim többsége legalább 1 m magasból már pottyant, van amelyik többször is. Az égős Maglite -ok 90 -es évektől megvannak, köszönik szépen, jól vannak. Szinte elpusztíthatatlanok. De majdnem mindegyik mostani ledes is ilyen. Az évek folyamán, úgy néz ki, hogy a led lámpák is vesztenek erejükből. Ezt Zozz -nál tapasztaltam, 5, 6, 7 éves lámpákon. Szerencsére, tükör, üveg, rugó, TIR lencse, utólag is beszerezhető 2, 3, 4 € -ért. Pár lámpámhoz. Van olyan, aminek felépítése modul rendszerű. Szétcsavarom / összecsavarom, ennyi a javítás. A Fenix lámpái egyszerűk, legkevésbé romlanak, ezért felénk az erdőjárók kedvencei. A Nitecore elég gyorsan fejleszt, javítja hibáit (miért nem lehet valamit rendesen előtte letesztelni?). Ettől független, tetszenek a termékei, és használom is a Nitecore termékeket is. Zárt helyen, becsomagolva, a TURBO fokozat nem tett jót a lámpának, de így sem főzte meg teljesen magát, még részben működött az eset után. Teljes vételárát beszámították az új lámpába.😉 Mint írtam, kb én voltam a hunyó. És szerintem, amiket Zozz javított, ott is kaphattak hideget, meleget azok a lámpák. 😉

Új hozzászólás Aktív témák