Új hozzászólás Aktív témák

  • WestBam

    Topikgazda

    válasz sarajhvh #64991 üzenetére

    Nekem kevésnek tűnt túrán a LL MT14 fénye is, márpedig az láthatóan fényerősebb mint a P7R Core vagy Signature.
    Sokkal ideálisabb az "új" P12, de még jobb a P12GT. Most egy MH12S-t nyúzok, voltam is kint vele változatos környezetben, ez is egy ízig-vérig outdoor lámpa. Sokaknak tetszeni fog az egyszerűsége, de nekem pont ez a bajom. Nem lehet bekapcsoláskor választani módot, csak a memóriában lévő fokozatban tud indulni. Se közvetlen holdfény mód (az legalább van benne), se közvetlen turbó mód elérésre nincs lehetőség, csak klasszikus körbe-körbe menü van benne. De mondom, ez szerintem sokaknak pont, hogy tetszeni fog, mert tényleg faék egyszerű. A 300 lumenes közepes fokozat telitalálat, simán el lehet vele látni 50 méterre, cserébe se melegedés, se fogyasztás, papíron 7 óra 15 perc ebben a fokozatban az üzemidő a tartozék akkuval. Pont annyival rövidebb, mint az "új" P12, hogy így már zsebben is kényelmesen lehet hordani.
    A P7R Core és Signature is inkább olyan átmeneti megoldás. Városban bőven jó mindkettő, az udvaron is elegendő mindkettő fénye, ha van jó nagy kerted azt is át tudják világítani. Ha csak kimész a határba néha sétálni, kutyát futtatni arra még jó, de rendszeres ilyen tevékenységre hiányzik belőle a szükséges fényerő. Ilyen környezetben fejlámpa mellé szerintem bőven kell a 20e cd.

    ⭐⭐⭐ https://elemlampablog.hu/linkek ⭐⭐⭐

Új hozzászólás Aktív témák