Új hozzászólás Aktív témák

  • FBLLMAG

    senior tag

    válasz D1Rect #44997 üzenetére

    Na vettem a fáradtságot, és meglestem azokat a 10000 Ft alatti fejlámpákat. Teljesítményben, mintha visszakerültem volna a 12 LED -es időkbe. Mintha itt a Nitecore NU10 -est ajánlgatták volna. Az N20 -as már erősebb mint azok a fejlámpák.

    Te nagyságrendileg 100 - 200 lm -os fényáramú, kb 1000 cd -ás lámpákról írsz, míg a H03 1000 lm, 3800 cd, a Nitecore HC65 pedig 1000 lm, 3000 cd.

    3AAA -s lámpa 200 lm fényárammal, 45 óra üzemidő, tudod mikor. Mondom ezt úgy, hogy ezen a topikon kb én használom a legtöbb AA / AAA -s lámpát (kb 30 db). ZozzV6, may15, WestBam, stb topiktársaim kezén, szerintem, több 100 lámpa átment, többet kipróbáltak. Csak jót akartak Neked. Kímélni akarták a pénztárcádat, hogy ne Neked keljen kísérletezned, próbálgatnod. Egyszer kipróbálod az Ő általuk ajánlott, H03 -at, esetleg a HC65 -öst, és már nem is fognak kelleni a gyengébb fejlámpák.

    Ez olyan amikor édesanyám kapott tőlem konyhakéseket, darabját 15000 Ft értékben, ezután, disznóvágásnál, meg "leócskálta" a hentes késeit. Nyúzták a húst, gyorsan vesztették az élüket, nem voltak kényelmesek. Végül bement, és kihozott egy konyhakést. (A Wusthoff Solingen is elbújhatott a konyhakések mellett.). ;)

    A külső tápellátással, vezetékkel összekötött fejlámpával az a gond, hogy ezeken a vezetékeken a szigetelés idővel leválik.

    Fejlámpákat pedig amit írtam, az AT Tiara A1 450 lm, 1840 cd, 300 lm, 3050 cd, és a ZL H53 sem marad alul. Ezek 1, 2 db AA akkumulátorral működnek, strapabírók (ZL 2 év használat után, még karcolás sincs rajta), viszont jóval drágábbak.

Új hozzászólás Aktív témák