Új hozzászólás Aktív témák

  • may15

    csendes tag

    Most, hogy előkerültek a fénymérős-visszakapcsolós grafikonok, és is megcsináltam az Acebeam H10-es fejlámpámmal, gyári Acebeam akksival (LG HE2), annyi hogy nekem ebben MT-G2 led van, és a gyári 2000lm az csak momentary turbo, szóval a gyári névleges 1000 lumen a 100%, aztán onnan megy lefele.
    Mint ahogyan azt látjátok, 800 lument (vagy legalábbis a max mód 80%-át, ami biztosan több mint 700lm.) tartotta szépen végig, amíg az akku bírta. A gyári érték 56 perc, nekem 89 percnél kapcsolt le, ami szerintem rendben van, ami zavart, hogy megfoghatatlanul felforrósodott a lámpa, amit igen csak elfogadhatatlannak tartok ebben az árszegmensben. bár ebből fakadó károsodás nem történt. Hozzáteszem szobahőmérsékleten mértem a sarokban a polcon, ahol különösen nem jár a levegő, és tudott melegedni.

    Összegezve, ez tudom hogy más árkategória, és nem tudom hogy ebben hogy van a hővédelem, vagy éppen hogy nincs, de nem sült meg semmi, és nagyon tartotta a dolgokat. Én elégedett vagyok vele teljesen.

    Szerk: Van benne hővédelem.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák