Új hozzászólás Aktív témák

  • alex89

    senior tag

    válasz vatafakk #24529 üzenetére

    Én pont tegnap használtam éjszaka városban majd külvárosban bringán a S2+-om és szerintem nem rossz, a szembejövő elvakításának problémája valóban fennállhat, de ha jól állítja be az ember akkor nem feltétlen. Nekem nem szilikonos tartóm van hanem olyan amivel könnyen tudom állítani a dőlésszöget. Városban legkisebb fokozaton használom, ez arra éppen jó hogy lássanak, amikor csendesebb külvárosi részre érek közepesre váltok ilyenkor már látni az utat, kátyúkat stb... persze a lámpa ilyenkor úgy van beállítva, hogy nem előre világít a vakvilágba, hanem lefelé néhány méterre a kerekem elé. Országúton lehet problémásabb pláne ,ha valaki éjszaka is komoly tempót akar menni, ott már nyilván fentebb kell állítani, hogy távolabbra világítson a nagy sebesség miatt. Zoomos lámpát is próbáltam természetesen, azzal meg az a gond, hogy a kicsit "összehúzod" a fényét mondván, hogy ne világítson mindenfelé akkor fénykard jelleggel fog világítani, picit mozdítasz a kormányon és máris tök más helyet világít meg mint kellene. Szóval szerintem jó az S2 bringára, csak nem vízszintesen kell felrakni és nem a házakat, utcákat, autókat vagy az országút melletti földeket kell bevilágítani vele, hanem csak az utat. :)

    ''A bolygó működése során kritikus hiba lépett fel. Az ember.exe file súlyosan sérült. A rendszer leáll. Próbáljon meg egy újabb evolúciót.''

Új hozzászólás Aktív témák