Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • axioma

    veterán

    válasz Füleske #829 üzenetére

    Eloben (bar teny, ritkan hasznalom oket) csak olyat lattam egyelore, amelyik csak az egyik gyorstoltest engedi egyszerre.
    Mas: Budakalasz Metro aruhaznal ingyen (se app se semmi, bedugod indul) toltok kihelyezve (ritkan jarunk arra, nem tudom miota, biztos nem regi mert friss az aszfaltfestes, egyelore az altalam hasznalt app-ok egyike se tudja). Ez pont 6km-re van otthonrol, egy utolso checkpoint lehetoseg ha valamiert hosszabbra sikerult volna az ut mint gondoltuk.
    Termeszetesen az egyiken ott allt egy fustos:( Kozvetlen a mozgasserult melle tettek, a legkozelebb az aruhazhoz. Bar elvileg ez lenne a "nekunk kedvezobb" elhelyezes, de igy a legvaloszinubb az is, hogy aki nem tolt az is befoglalja [bar itt eppen van eleg sok, 6 vagy 8). Lidl a masik veglet, legalabbis ami az obudai Momax mogott van, ott meg a megallasra felfestett resznel is tavolabb csinaltak meg (az is ingyenes fel orat). Jo lenne valami koztes megoldas kikristalyosodna.
    Tenyleg, mi az elvileg teljes (Mo-on) app-lista amivel kene latni a nyilvanos toltok mindegyiket? Van plugshare, drivE.ON, Mobiliti, eCharge nalam, kimarad valami? [Tudom plugshare-be talan felrakhattam volna en is.]

Új hozzászólás Aktív témák