Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • GypsFulvus2

    őstag

    válasz Varlaisaran #9352 üzenetére

    Hát, nyilván 1000x többet tudsz már a moddolás gyakorlatáról nálam, úgyhogy remélem nem lesz több fennforgás.
    -Akkor a fortok témája nagyjából tisztázva van: Sancre Tor helyén egy nagyobb város, a többiek közül meg amelyek útba esnek, azokat át lehet építeni erődnek.
    -IC-vel gondolom kb. annyi munkád lesz mint az összes többivel együttvéve. Az alsó eltemetett rész lehetne mondjuk az egykori erődváros laktanya/kiképző része, a felső részt meg ha be is feded, azért sztem ne teljesen. Ne csináljunk már mindenből márványkriptát. :)
    -Abagarlas-ról nem tudtam semmi lényegeset összeszedni. Úgy néz ki különálló város volt, és úgy pusztulhatott el, hogy a lakók bővítés közben behatoltak egy eltemetett Meridia-szentélybe. A Daedra valamiféle föld-hullámmal, vagy földszerű növénnyel (?) pusztította el, ez nem volt világos. Sztem ez egy hamvába holt quest lett volna az Obliban, ezért maradtak ott a tablet-ek. Nincs infó arról hogy ez mikor történt. Mivel nagyon közel volt a White Gold Tower-hez, ezért szerintem logikus, hogy ez már annak a fénykorában is rom lehetett, hisz értelmetlen egy fővároshoz ilyen közel egy másik várost alapítani. De ez puszta spekuláció.
    - A Bretonok eredte problémás. Bár elvileg a Man fajok közé tartoznak, mégis inkább keverékek (ManMer-ként is említik őket): A Nedic emberek (Nedic emberek hovatartozása szintén nem egyszerű, ha akarod erről is írhatok) és egy High-Rock beli Altmer klán; a Direnni (utóbbiakat onnan ismerheted, hogy a Direnni Hegemónia központjában lévő Balfiera szigetén áll az Adamantium Tower - a legősibb építmény Tamriel földjén) keveredéséből származnak. Ez magyarázza affinitásukat a mágia iránt. Ez a Direnni volt az, ami végül elpusztította az Első Birodalmat és az Alessian Order-t a Glenumbria Moors-i csatában. A probléma azonban az, hogy a Direnni első megjelenését High Rock-ban 1E 350 körülire teszik, míg a fönti csata 1E 500 körül volt. Tehát ha a bretonok részben tőlük származnak, akkor 1 E 350-400 előtt nem jelenhetnek meg High Rock területén. A Direnni amúgy szövetségben volt az utolsó ayleid királlyal, Nenalata királyával is, annak fennállásáig.
    -Az orkok: A "korrupt" Mer faj. Akkor keletkeztek amikor az Altmer istent, Trimimacot legyőzte a daedra Boethiah és elátkozta/átváltoztatta Aedrából a Daedra Malacath-á. (Egyes források szerint megette, és a székletéből keletkezett Malacath) Ekkor változtak Trinimac követői, az Orsimer-ek orkokká. A gond csak az, hogy gőzőm sincs, ez mikor történt.

    [ Szerkesztve ]

    "Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

Új hozzászólás Aktív témák