Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Antonius1978

    addikt

    válasz katt777 #9103 üzenetére

    Jóvanna :D , en csak a sajat elkepzelesem szerint mondtam el ezeket a dolgokat, de nem artana egy-ket ilyen testreszabas, mert bizony a jatek targy- es varazslatjegyzekevel nem vagyok megelegedve, amikor mar van 200 kulcsod, kurvara lassu es unalmas hogy mindig le kell gorgess a lelekkovekhez vagy a kalapacshoz es egyebekhez, igazan betehettek volna +1 fulet ahol ezeket a dolgokat talaljuk, nem kerult volna semmi nagy erofeszitesbe, sztem.
    Aztan ha bevasarolsz a varazslatokvol, kibaszottul uncsi amig megtalalod abba a kurva nagy jegyzekbe amit keresel, raadasul a varazslatok neve alapjan sem mindig egyertelmu hogy mi is az a vari, mindig le kell ellenorizd.

    Az ostromgep eseteben en sem alltam le nagyon harcolni, most kb ugy dereng hogy kb 2-3 perc maradt hatra a 15-bol ?!
    De akkor nem volt kameleonom, mert azt nem nagyon alkalmaztam ha jol emlekszem, de most fogom, hahaha

    Azert, ez tul eros hogy beleszarjanak mas jatekokbol meritve, mert szerintem minel kezelhetobbe kellene tegyek a jatekot es ha mas jatekban talalnak egy valamilyen jo otletet, miert ne kamatoztathatnak az 5-ik reszben is.
    Igazan betehetnenek pl olyan is, hogy a terkepen megallva egy bizonyos ponton, le tudjunk tenni ugymond egy "jelzotablat" hogy pl itt sok a nemtudom milyen noveny, vagy itt a nemtudom melyik szentely meg ilyenek.
    A terkep menuben pedig legyen olyan ful, ahol pl ezeket a helyeket, vagy arusokat tartjuk nyilvan, vagy a kikepzoket.
    Tehat lerakunk egy jelzest hogy pl : a pusztitas kikepzoje, es ha rakattintunk, akkor egybol az illetohoz tudunk gyorsutazni. A fenenek van kedve azt a fehernepet keresni a semmi kozepen, igaz szerencsere van ott egy erod es onnan balra indulva megtalalhatjuk, de mindezt lehetne 1 gombnyomassal csinalni, nem ? :D

    En biz el is kuldenem az otleteimet, miert ne ? Sot bizonyara nektek is lennenek otleteitek, azokat is.Hat vegulis nekunk csinaljak a jatekot, nem maguknak :D

Új hozzászólás Aktív témák