Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • katt777

    félisten

    válasz kizcar #8565 üzenetére

    Nekem a megfelelő BS-del együtt volt vagy 3 hét. :DDD
    A rózsaszínesedés Jorusnál hibás játék volt.
    Az archinv szükséges egyes modokhoz, használatát az adott modban MINDIG leírják!

    Varlaisaran: Mint már mondtam, C: meghajtón is vannak obli fájlok (az a valami valahol a user\Appdata mappában), nem csak a Dokumentumokban. Random kilépést nem csak mod okozhat, hanem rossz, vagy csak a hrdvernek nem megfelelő ini beállítás is.
    Célszerű egyébként többször biztonsági mentést csinálni a telepítésről, ha éppen működik, főleg archinv.-ek előtt.
    A modokkal és egyebekkel az ini fájl bővül, és ha egy reinstallnál ismeretlen bejegyzés akad, az is okozhat hibát, de sztem ált. inkább figyelmen kívül marad.

    GypsFulvus2: Az említettek mellett a VGA-meghajtó is bekavarhat (kilépés és egyéb hibák), nálam pl. C9.11-gyel nem volt kényszerített mód W7 alatt.

    HaaS: OOO önmagában nem okozhat hibát, én anno próbáltam, és gond nélkül futott, csak sajnos rpg-hülyítette az egész játékot.

    hoffman_: Azt úgy hívják, hogy Unofficial Mods Patch, a Ko9 ugyanis egy küldetéscsomag, és egyenként patcheli őket a csomag, így abban lesz a Knights (stb) is.

    Funkcionális analfabéták kíméljenek!

Új hozzászólás Aktív témák