Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • katt777

    félisten

    válasz tzimash #7288 üzenetére

    Csak igényes, de már megszoktam, hogy ezért mindig kapok a fejemre. :) Attól még nem állok be a sorba, hiába akarják. Komolyan mondom egyébként, hogy tudatos vásárlóként is soxor qrwa nehéz ellenállni a vásárlási kényszernek, de szerencsére felismerem a tudatküszöb alatti reklámokat, vagy ha más nem, a hatásukat.

    Bendőke: Hja, aki vezet autót, tudja miről van szó, konzolidiótáknak meg kell a felső nézet, hogy lássák az utat (a valós fizikától messze elrugaszkodott játékokról nem is szólva), igazi kocsiba ülve meg aztán kinyírják a haverjaikat és a barátnőiket is. :C :((( Nem értem, ilyenkor miért nem veti fel senki a játékkészítők felelősségét... :U

    TCL helyett inkább használj unlock-ot vagy disable-t, az kevésbé rontja a játékélményt, de én mondjuk fölöslegesnek tartom, mert FO3-mal ellentétben itt a legnehezebb zárat is megpróbálhatod kinyitni akármilyen kicsi skill-el, hátha. Abban a szarban én is használok néha unlock-ot, mert nincs kedvem 1-1 lőszeres ládáért vagy széfért 100-as skillel átvágni az egész térképen; ha meg felfejlesztem a skill-t, potyába mennek az XP-k, mert könyvekkel és figurákkal is lehet, ha megtalálod őket. TCL akkor is gáz, ha bent ragadsz valahol, mert akkor csak a nagy semmibe mehetsz ki, nem a játékba.

    Tölts le küldetéseket Nexusról, vagy néhány nagyon király.

    Psychonaut: Az én High elfemmel meggyűlne a bajuk... :P

    KilgoreTrout: NFS4 a legkirályabb NFS, kár, hogy csak nV karin megy 3D-ben, ATI-n nem, és bár a sebességgel nincs gond, a szotveres megjelenítés kicsit gáz. 2SE-hez töltöttem le egy 3dfx emulátort, de nem működött, pedig nincs ahhoz fogható feeling azóta egyetlen játékban sem, ahogy Ausztráliában kenődtek szét a rovarfelhők a szélvédőn... NFS5(PU) remekül vezethető billentyűzettel, annak haverom is a megmondhatója, aki azóta is egyfolytában játszik vele, hogy megjelent, és századmásodpercekkel döntögeti a körrekordokat. Az újabb NFS-ekben ezek a rendőrös sztorik, hát, engem nem érdekelnek, én autóversenyezni akarok. TDU-ban is mindig kikapcsolom a rendőröket, nehogy már egy piti koccanás miatt egész Hawaii minden hivatalos közege engem üldözzön... :( Na, a Commando progik nálam rögtön mentek a szemétbe, kivéve a C64-es verziót, az király! Sajnos emulátoron az sem a régi, mert nem megy joystick-kel.

    Funkcionális analfabéták kíméljenek!

Új hozzászólás Aktív témák