Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • katt777

    félisten

    válasz Pitterix #7056 üzenetére

    Hát én a 4870-ekkel jártam így (4. van már), igaz, az ASUS-oknak csak a hűtésük állt le 1-3 hónap múltán, a Sapphire meg elfeledte a PCI-E2.0 üzemmódot. De most megint Sapphire-t kaptam, és egyelőre jónak tűnik (kop-kop-kop).
    Á, én nem pereskedek. Nem szeretem, ha másoknak is befolyásuk van az engem érintő eseményekre ;] , ráadásul, mint sorstársat, messzemenően megértelek.

    Tegnap TESCO-ban kiosztottam egy biztonsági balfaszt. Agya nem sok volt (hiába, volt rendőr). Nem volt, amit kerestem, a pénztárnál kiengedtek, ez meg már odakint odajön, hogy menjek vissza, mert nem lehet ott kijönni. Pedig de, mondom, én is ott jöttem ki, meg mindenki más is, ráadásul egyetlen tiltó tábla nincs, valamint ilyen papírt sem írtam alá. Ezt már nem fogta föl. Erre közöltem vele, hogy bemenni viszont egyáltalán nem lehet a pénztárnál, és hogy akkor most végül is mit tegyek, na ettől még a vegetatív idegfunkciói is leálltak. Erre udvariasan megkérdeztem, hogy balfasz-e, mire ő, hogy a főnöke utasította erre (érdekes, más őröket nem). Akkor az a balfasz? De nem hívta oda. Mivel alapvetően filantróp vagyok, totál szabálytalanul bementem, és totál szabálytalanul kijöttem a bejáratnál, mert az ott lévő kijáratnál egyetlen balfasz-kolléga sem posztolt, hogy kiengedjen. Mindenesetre írtam egy levelet a cégnek, hogy szándékosan alkalmaznak ilyen balfaszokat (azaz az őrnek van igaza), vagy csak odakerült egy ex III/3-as verőember. Azt is megírtam nekik, hogy csak egyszer viselkedek jóindulatúan, legközelebb eltakarítom az útból az akadályt puszta önvédelemből, mert úgy ítélem meg, hogy a nálam másfélszer nagyobb tárgy meg akar félemlíteni, és nem az a dolga, hogy a szabad mozgásban embereket akadályozzon. No és persze a mérete csak nagyobb célponttá teszi, engem ugyan nem akadályoz (ezt már hagytam, hogy kitalálják). (75kg-os barátomat pofon vágta múltkor egy 2m-es, legalább 150kg-os, felkokszolt izomagy, pusztán azért, mert be akart menni egy előre megbeszélt találkozóra egy étteremben, ahol egyébként neki sem volt soha addig problémája a ruházatával, amibe a nagyokos belekötött. Aztán faszikám még akkor is a szétzúzott pofája vérében feküdt, amikor megérkeztek a rendőrök. Én nem értem ezeket, mennyire híján vannak az önismeretnek, és a helyzetfelismerő képességnek. :U Legalább fejlesztenének karaktert... :N )

    A lényeg: nem a törcit kell bedobni (hoffman_, SystemRoot), mert az a vereség maga. Küzdeni kell, és győzni, az ellenséget pedig megsemmisíteni. :((

    [ Szerkesztve ]

    Funkcionális analfabéták kíméljenek!

Új hozzászólás Aktív témák