Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • katt777

    félisten

    válasz dobolan #2137 üzenetére

    Na, megint tanultam valamit, ha 1x majd újra játszom (de még a fő küldiben sehol nem vagyok). Mindenesetre akkor ezért nem hagy 5-nél több oktatást szintenként a szemedék. :W
    Magyarítás ügyben vártam, hogy szólj... :U Én még fel sem tettem a TES-t, hogy majd nekiállunk, ha szóltál.
    Mod miatt miért dobna ki?
    TES-ből van 1.2.404!!! Azt próbáltad?

    Funkcionális analfabéták kíméljenek!

  • SystemRoot

    őstag

    válasz dobolan #2137 üzenetére

    Az a desktopra kidobálás, nem egyedi jelenség Oblinál, nálam is volt. Az okai eléggé nehezen megfogalmazhatóak mert nagyon komplex. Röviden: igen a modok csinálják. De, előfordulhat máskor is. Például okozhatja crackelt exe, de sztem itt mindenki van annyira Oblivion szerető hogy támogatta a Beteshdát ennyivel és megvette a játékot. Okozhatja más is, az Oblivion hiper érzékeny a túlhajtásra. Nekem ezelött asszem 1,5 évvel, amikor A64 X2-n elkezdtem oblizgatni, volt hogy kidobált a játék desktopra hibaüzenettel. Egyszerűen nem értettem hogy a mi a bré van. Kiderül hogy a Prime95el(2x) kitesztelt gép mégsem volt teljesen stabil. vlszeg a memóriavezérőben valami nem bírta a magas órajelet és míg ez sehol máshol nem jött ki itt nagy ritkán kijött (általában 1-2óránként dobott ki). Szal proci vagy mem stablilnak tűnő csúcshoz közeli járatása szvsz nem ajánlott. Sztem max stabil órajel -20% az ami tuti hogy jó. A másik pedig a modok, igen azok ugyanis gyakran scripteket futtatnaka háttérben, amik már önmagában néha kiüthetik a játékot ha túl sok van. Főleg a nagy overhaul modok (OOO, Francesco, warcry, stb) PL OOO-nál amikor valami gebasz volt egy helyen és nem jól töltődött be a moddolt loot-rendszer egy helyre való belépéskor akkor engem kidobott. De azt is észrevettem hogy amikor egyre több moddom volt nálam amikor kiléptem a játéknál valahogy mindig hibaüzenettel lépett ki. Ez a modok miatt volt. És hosszú idő után elmondhatom hogy ez egy jele a kilépéseknek. Ha ilyened van akkor nálad is a modok valamit elcsesznek. Szvsz csak a szükséges moddokat használd, és azok se írják át túlzottan a játékot mert nagy galibák lehetnek belőlük.

    Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

  • SystemRoot

    őstag

    válasz dobolan #2137 üzenetére

    Az a TESCS-zés pedig tudtam hogy kifog majd rajtatok(bocs) Én is anno nézegettem, egyébként úgyvan hogyha belejössz akkor már élvezetes a dolog, csakhát kevesek jutnak el odáig.

    Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

Új hozzászólás Aktív témák