Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Jorus

    nagyúr

    válasz Jorus #12871 üzenetére

    Azt hiszem kijelenthetem, hogy a fíling ugyanúgy megvan, mint sok évvel ezelőtt. Jelenleg 5. szinten, 12 óránál járok, ami 3 nap alatt elég árulkodó. :D

    Bár időjárás modot nem tettem fel, valamiért folyton esett, ezért tettem fel rá modot, most már szép idő is szokott lenni.

    [ Szerkesztve ]

    ''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

  • MasterMind

    tag

    válasz Jorus #12871 üzenetére

    Jó az időzítésed, több mint 3 év után 1-2 hónappal ezelőtt sikerült a végére jutnom ennek a monumentális történetnek, a kiegekkel együtt kisebb-nagyobb megszakításokkal. Ha a számláló nem hazudik, akkor 720 órát barangoltam Cyrodiil-ben, illetve Sheogorath nagyúr birodalmában.

    Szívet melengető látni, hogy az elhivatottságunk, szeretetünk a játék iránt mennyire közös, és mégis mennyire másképp játszunk vele, akár ami a modokat, a sztorit vagy bármi mást érint. Te vagy az, aki újra és újra visszatér mindig egy kicsit más aspektusból más karakterrel játszva az origi feelinget keresve, én meg aki mindent egy mentésre, egyetlen grandiózus kalandra tett fel, a legjobban szétcincált motorral és extrákkal, ami lehetséges. És ez így van jól, az Obli nagyságát dicséri már-már szentimentális jelleggel.

    Egyszerre volt óriási megkönnyebbülés és csalódottság, hogy véget ért. Nem titkolt célom elérni a 100%-ot így vagy úgy, de ahhoz még jópár ayleid romot és egyéb helyet kell felkeresnem, ahol még nem jártam. Néhány quest amik nehezebben végrehajthatók, illetve 1-2 artifact, amik még hiányoznak az amúgy is múzeumként funkcionáló házamból. ;]

    Aztán, ha eljő az idő, felkeresem a Skyrim topikot, hogy egy újabb talán még nagyobb fába vágjam a fejszémet. Elképzelhető, hogy szükségem lesz majd segítségre, nem tudom "odaát" van-e valaki, aki hasonló elvek mentén moddolta a Skyrim-et, plusz különbségek, azonosságok, satöbbi. Gratula a konfighoz, brutális egység, amúgy ha egyszer úgy gondolnád, megoldható, hogy aránylag fájdalommentesen akár csak kipróbálás erejéig átköltöztetjük a modlistámat az erőműre. :D

Új hozzászólás Aktív témák