Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Arkennys

    addikt

    válasz katt777 #11603 üzenetére

    Majd kiderül, nem vitázok róla elméleti alapon fölösen. Mellesleg monitorom felbontása úgyis szab egy határt, nem többezer * többezresben fogom játszani. :)
    Azért szerintem ez már nem olyan szutyok kártya, szóval csak csak elboldogul vele. :) ("kicsit" újabbakkal sincs gondja)

    Ezt a nem képernyőillesztő válaszolós cuccot meg catalyst csere nagy valószínűséggel megoldja. Kis türelem kell hozzá. Lehet, hogy nem az első, de nekem volt már ilyen két gépen is, és ez rendbehozta. Volt, amelyiknél a harmadikféle volt, aminél végre nem csinálta, de elmúlt. Érdekes, hogy egyes cseréknél pl játékkal nem volt baj, de amint képet nézegettem volna, ez történt, semmi más közben.

    [ Szerkesztve ]

    Si vis pacem, para bellum - Ha békét akarsz, készülj a háborúra

  • gekkoka

    csendes tag

    válasz katt777 #11603 üzenetére

    Ja igen az adatlap, csak az Obli fórum miatt vagyok itt :) na majd frissítem :)

    Ezzel a konfiggal tolom: Asus P5KR alaplap, Gainvard Nvidia GTX 550Ti, Kingsotn 4gb DDR 2 (800mhz?), Intel Xenon E3110 (két magos 6mb L2 3000mhz), Semmi sincs húzva, nem szeretek tuningolni,így tovább megy :)

    Nem egy ütős gép, de 1280X1024-es felbontáson az újabb játékokat is gond nélkül viszi, a legújabb a FC3 volt amivel teljes grafikán játszottam. Néha kicsit leesett az FPS de single player módban nem zavart. multiba úgy is mindent low ra teszek... :) A VGA kivételével már 6 éve változatlan a gépem, a videókártyát 2 évente cseréltem.

    Arra viszont kíváncsi vagyok miért fagynak ki a játékaim, gyanakszom valami videókártya driverre, de ebben annyira nem vagyok jártas. A többi játéknál is néha egy két másodpercre elmegy a kép, aztán visszajön. A hang az megy végig. Ha a hang elkezd darálni, akkor áramszünet... Ha a hang nem akad el, akkor van remény hogy magához tér, de legtöbször control alt delet és zárhatom be az ablakot ami közli hogy épp melyik exe ált meg... A harmadik variáció mikor sikerül mindent becsuknia picipuhának, aztán kapok egy üzenetet valami hasonló szöveggel, hogy: a képernyő illesztő leált de helyrejött. Ez néha a játék teljes képernyőjén is átüt, ha véletlenül menne tovább a game...

    Nvidia illesztőből a legújabbat töltöm le mindíg, a régebiekkel is ugyanilyen szar volt. GTA 4 ben olyan bugok voltak ez miatt, hogy már csak ezért öröm volt vele játszani. Már ha épp ment. :)

Új hozzászólás Aktív témák