Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ThySoul

    senior tag

    válasz Yodamest #8341 üzenetére

    1. DS3: Tökéletesen ötvözték a DS-ekre jellemző lassabb játékmenetet a BB féle agresszív stílussal+ talán itt a legjobb a bossok minősége.
    2. Sekiro: Ha csak egy végigjátszást nézünk talán a legjobb játékuk a (From mércével nézve) rettentő változtatos játékmenetnek hála. Nálam külön plusz hogy itt a legkövethetőbb a történet meg a karakterek sem rébuszokban beszélnek. Mai napig haragszom hogy nem kapott DLC-t.
    3. BB: Nagyon király játékmenet, ügyesen újították meg az egész Souls stílust. Nálam szimplán azért harmadik mert nem igazán jön be a lovecrafti horror dizájn.
    4. DS1: Mai szemmel nagyrészt elavult, de az a pályadizájn egy mestermű, soha semmi nem fogja elérni azt az érzést.
    5. ER: Vannak szerethető részei, de egyszerűen annyi hibája van hogy nem tudom magasabbra tenni. Ingadozó nehézség, túltolt szopatás, mindenre képesek csaló bossok, szar quest rendszer, átgondoltan AoW/spirit rendszer, és ami nagy fekete pont nálam az a gyenge bossok. Az egy dolog hogy a legtöbb többször előfordul, de a remembrance bossok sem túl emlékezetesek számomra (kivétel morgott, Malekith és talán Radagon meg Malenia)
    6. DS2: A nagybetűs trash. A hangulata egyébként egészen jó, meg király hogy próbáltak egyediek lenni vele de szerintem rettentően mellé ment az egész. És nem, nem jók a DLC-k (Demons nálam kimaradt).

  • _drk

    őstag

    válasz Yodamest #8341 üzenetére

    Az ER torony magasan. Ez a souls játékok egy másabb és számomra sokkal jobb evulucioja, itt teremtették meg az aranyközéputat a kihívás és felfedezés között. Egy gigászi kaland! Rengeteg lehetőséggel.

    Utána DS3. Az a látvány, hangulat és atmoszféra lehet megismételhetetlen. Ez is nagy élmény mire áthámozza magát az ember rajta. Csak pár pálya nekem rövid és nem is az hogy könnyű, de nincs olyan nagy kihívás hogy ne tudj könnyen haladni. Első végigjátszás nagyon állat volt, de utána már nem annyira, vagyis másodszorra nagyon rövid.

    BB is jó. De sokkal másabb már mint egy DS a harc mechanikák miatt. Feeling meg van, de itt éreztem azt, hogy fogalmam nincs merre megyek és mitcsinalok, még végigjátszással is elbasztam.
    Én ezt érzem kicsit túlsztárolva.

    DS1 pálya tervezései mesterművek. Nekem kicsit nehéz volt pár pálya, olyan érzésem volt többször hogy vége lehetne már.

    Demon souls remake valami kibaszott jól néz ki és hangulatos, de mára már nagyon kevés az a játék.

    DS2 nekem irányítás és alap mechanikai dolgok miatt nem jött be. Ezt vagy megszokja az ember vagy inkább ott is hagyja. Kicsit olyan mint amikor vissza megyek egy retro játékhoz hogy milyen jó volt, de aztán arcon csap a valóság mekkora szar benne az irányítás és a ma megszokott irányítás miatt már szenvedés.

    Sekiro sose érdekelt.
    Parryzni soha nem tanultam meg, de nem is érdekelt. Meg hát a játék egy nagy QTE ami szintén sose volt zsánerem.
    De ez tényleg egy teljesen más játék.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák