Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • persil

    nagyúr

    válasz Yodamest #3113 üzenetére

    Nem boncolgatnam nagyon a dolgot, de az utolso bekezdesre valaszolnek.
    Nagyjabol az osszes staff-ot meg is talaltad, az egyik legkevesebb darabot felmutato fegyvertipus.
    "szóval sokkal kevesebb a nyers fizikai jellegű fegyver."
    Nagyon(NAGYON) nem.

    Az "s skalazodasu" meg gyakorlatilag egy jo kezdofegyver, aztan el is lehet dobni, mivel nem lehet fejleszteni.

    Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

  • DanielLong

    senior tag

    válasz Yodamest #3113 üzenetére

    Én is elég mágia központú karit csináltam, mivel prisonerként és From szűzként az elején féltem a közelharctól. Én úgy láttam, hogy kb lvl 30-ig piszok nehéz varázslóként, mert ha nem fedezed fel Selent, a varázslónőt, akkor nem lesz semmi új varázslatod és staffot sem ad a játék. Én pont azért irigykedtem a melee karakterekre, mert rögtön az elején találtam longswordot, buzogányt, aztán Wheeping Peninsulában délen a Bloodhound Fang meg még egy great sword a totál déli szigeten kiesik a bosstól.

    Aztán utána mondjuk lvl 40-től meg piszkosul beindul a dolog, jönnek a staffok meg rengeteg varázslat az új tekercsekkel és hát Liurmia meg Raya Lucarya egy aranybánya.
    Most már csak az a bajom, hogy van kb. 31 INT-em lvl57-en és rohadt messzinek érzem, hogy az Azur staffot vagy majd Rennala staffját fel tudjam venni, mivel azokhoz 50+ INT kell. No mindegy, addig a Meteorite staff marad, ami kezdésnek elég faja, de eldenwiki nélkül ugye ezt nem hiszem, hogy megtaláltam volna... Ugyanez igaz a Rock Sling varázslatra is, ami sok bossnál a fizikai sebzés miatt elég OP, ráadásul néha le is stunnolja őket, de ez megint csak eldenwiki nélkül nem lenne meg.

    Mondjuk ami tényleg szerintem sokat jelent, hogy lóhátról lehet varázsolni, de ezt kb 12 óra játék után ismertem fel, mert ugye ehhez a jobb kézbe kellett venni a staffot... Viszont így meg aztán megszoktam, hogy jobban van a staff és a balban pajzs vagy Rapier, így viszont utóbbi ash of warja nem használható... Szóval most meg tanulom újra az irányítást fordított fegyverrel, mert a staffnak kéne a balban lenni. Szóval vannak nehézségek :D

    A másik dolog még, hogy varázslóként ilyen 5FP 2HP flaska beállítással járom a világot és bossoknál is folyamat FP-t kell költeni, szóval összességében kevés HP pótlás marad és folyamat azt érzem, hogy flaskát kell inni, ami nem mindig könnyű.

Új hozzászólás Aktív témák