Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bad Pritt

    nagyúr

    válasz Yodamest #3093 üzenetére

    A varázsló után a NG+ volt egy spellblade, a dex meg a str külön karakterek.
    Viszont azt hozzáteszem, hogy én varázslóval is többet közelharcoltam, mint távolról lövöldöztem.

    Amúgy fun factor szempontból magasan a vérzős parryzős dex karaktert élveztem a legjobban, dupla kés, dupla curved sword, a végén Mohg szigonyával baromi vicces volt.

    Egy meele minden egyes alkalommal amikor sebez kiteszi magát a viszontsebzés veszélyének, egy mage pedig sok esetben úgy sebez, hogy fenn sem áll az esélye a bossnak, hogy visszatámadjon.

    Ez így általánosan max a nyílt világban igaz, a bossok szinte mindegyike egyből ott van az arcodban vagy ki tudja kerülni a varázslatokat vagy van távolsági támadása. Mivel a játékban jelentős az input reading minden ellenfélnél, ezért a kockázatvállalás ugyanúgy megvan, hisz lelassulsz, mikor varázsolsz és sebezhető leszel, ugyanúgy meg kell találni a lehetőségeket, mint közelharcban.

    De ismétlem, ez csak idézés nélküli helyzetben igaz, idézéssel egy varázsló ugyanúgy szétkap mindent pillanatok alatt, mint egy melee karakter.

    [ Szerkesztve ]

    Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

Új hozzászólás Aktív témák