Új hozzászólás Aktív témák

  • myckey

    veterán

    válasz Mans20 #236 üzenetére

    Térkép.... nyílt világú játék, én elfogadom ezt így. De ebbe a térképbe nem megyek bele, mert nem néztem teljesen utána a mechanikájának. Aztán ott van magának a világnak, a pályarészeknek, objektumoknak stb....a felépítése is, ezt sem látjuk, hogy milyen szinten fogja az embert próbára tenni.

    Előző anyagban ott van a térkép, talán ki lehet kapcsolni bizonyos dolgokat, HA az ember úgy látja jónak. Nem tudom pontosan.

    A cikk szerint nem volt igazán nehéz..... ;] Okay. Én szerintem meg elég nehéz, mert ide oda ugrál a videóban, máskülönben már régen elhalálozott volna. A cikk....az egy dolog. :)

    Szenvedni a továbbjutásért, biztos ez sem lesz sétagalopp, de meglehet, Te nem fogsz szenvedni a továbbjutásért, mások meg majd így is agyf@ct kapnak, annyira nehéz lesz nekik, lehet, ők nem akarnak a játékban szenvedni. :D

    De értjük egymást, csak nem mindegy, hogy fogja fel az ember, a valóságot pedig még senki nem látja, teljes egészében.

    Az biztosan nem igaz, hogy ez egy sima DS klón.( Nem rád értem ! ) Azt pedig nem tudni, mennyire lesz egyszerű vagy nehéz a halálozás. Azt viszont látni, hogy mitől lehet a játékmenet, egyszerűbb, ezt én is kiemeltem és a kolléga is, ami viszont még nem rossz, de ezt majd úgy is menet közben tapasztaljuk meg.

    [ Szerkesztve ]

    "Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

Új hozzászólás Aktív témák