Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Doner

    aktív tag

    válasz Frawly #6027 üzenetére

    Üdv!

    Akkor a venti zúgás azért lehetett mert a 8 pines tápcsati helyett csak 6 pines csatlakozót tudtam dugni a 960-asra. (Előtte olvastam hogy elvileg ha jó a tápom akkor nem lesz baja a kártyának ha kicsit így megy.)

    A legnagyobb problémám az egyébként és azért mondom azt hogy elég volt, mert megvettem a setup 1.35-öt amit pl használni sem tudok...pedig az valószínűleg megoldaná a problémát. Mindig azt kapom akármilyen kombinációban szeretném lefuttatni a pci compaction hogy "no solution found" visszakerestem erre az oldalon másoknál is volt már ilyen megoldást nem láttam erre. Amikor pedig uefi vel telepített windowst raktam a gépre akkor már nem is tudtam mountolni a setupot mert kiírtam hogy nem MBR es partició van a gépen hanem ugye az uefi miatt GPT és ő azzal nem hajlandó működni tegyem vissza a másikat..

    Vissza is tennémnha tudom hogy MBR en menni és nem lenne "no solution found"

    Ezért én úgy látom hogy ez még nem tart ott ahol kellene és a laptopgyártók is mintha a gép tervezésekor ott tettek volna keresztbe ahol csak tudtak. Pl hogy nem hajlandó elindulni besugott expresscardal. Ez most mi? Milyen alapon pofáznak ebbe bele hogy én mire használom a bővítőportokat?

    Ha tudnád hogy a gyertya fénye láng, már rég készen lenne az étel.

Új hozzászólás Aktív témák