Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Frawly

    veterán

    válasz Doner #6026 üzenetére

    Az baj, ha maximális fordulaton zúg, az azt jelenti, hogy az adapter nem csatlakozik rendesen. Lehet az ExpressCard nincs jól a foglalatban, ez megtévesztő, mert látszólag és jól hallhatóan becuppan, de gyakran mégse jó, igazgatni kell. Esetleg az adapterbe nem jó helyre dugtál egy kábelt, vagy valami plusz tápkábelt nem dugtál rá a kártyára, ami kéne neki.

    Error 43-as hibát tud okozni az is, ha bányászkártya volt, és bányász BIOS lett ráflashelve. Ez megoldható segédprogramokkal, amik áthekkelik a drivert, hogy menjen, és ne dobjon error 43-as hibát. A YouTube-on meg a weben találni egy csomó videót, leírást, hogy mit kell tenni Error 43 esetén AMD és NV kártyánál. Mondom, türelemjáték, nem egyszerű ez az eGPU-s műfaj. Ezeket én is végigszívtam egy ThinkPad X220 + ExpressCard + GDC EXP dokkal és benne egy bányász RX570-es kártyával. Vért hugyoztam majdnem, mire ment, BIOS-t kellett frissíteni, driverekkel és Error 43-mal küzdeni, nem rendesen csatlakozó ExpressCard-ot kiismerni, mire ment végre.

Új hozzászólás Aktív témák