Új hozzászólás Aktív témák

  • TrueGooner

    senior tag

    Ezt érdemes végigolvasni, ha nem látjátok hol is kell keresni a fejlődést. [link]

    Néhány meccs után biztosan jobban fel fog tűnni minden. Most nyomtam gyorsan kettőt, hát szerinte alapjaiban megváltozott az, ahogyan játszani kell majd.

    - A labdakezelés nagyon reszponzív, nagyon gyors lett, lehet forgolódni rendesen. Két meccs alatt láttam teljesen új labdafizikát is lövésnél és passznál is. Havas időjárásnál, egy Stunning Shot után a labda konkrétan csúszott a füvön, és gyorsult a nedves talajon, reflex mozdulattal tudta védeni a kapus. Nagyon látványos volt. Az magas indítást követően pedig pattanást követően felgyorsult a labda a nedves talajon és emiatt nem érte utol a szélsőm. Remélem Online meccseknél különböző időjárási körülmények lesznek, mert szerintem nagyban fogja befolyásolni a játékot amit játszani kell.

    - A cselezés rengeteget gyorsult, nincs mese, meg kell tanulni cselezni ( :D) mert 2 év után szerintem ott tartunk, hogy ez egy fontos aspektusa lesz a játéknak.

    - A grafikai, a gyep javult, a lábnyomok megmaradnak a pázsiton, pofás lett.

    - A védekezés a felgyorsult labdakezelés miatt így hirtelen nehezebbnek tűnik, és mintha nem lépne oda magától olyan sokszor mint eddig.

    Hirtelen, két meccs alatt ennyi, majd még tesztelgetem. Nekem ami nagyon szúrja a szemem, és nem tudom mi miatt van (talán a Denuvo háttérműveletei miatt?) de olyan furán fut a játék. 60 fps-t ír, de szerintem nem 60 fps-el fut. És nem a gépem teljesítménye a gond, mert levettem a grafot Mediumra, és úgy is fennáll a gond. Csak Nálam?

Új hozzászólás Aktív témák