Új hozzászólás Aktív témák

  • TrueGooner

    aktív tag

    válasz VinoRosso #539 üzenetére

    Egészen elképesztő dolgokat írsz, amik a hihetetlen határát súrolják. Amit az első bekezdésedben írtál, az szó szerint hihetetlen, soha nem találkoztam ilyesmivel, és soha nem is olvastam ilyesmit, pedig olvasgattam Redditet is (egészen máig, ma leiratkoztam mert mindenki csak hisztizik). Vagy csalt ellened valaki, vagy ez nem történt meg. Ne haragudj, nem akarom megkérdőjelezni a szavahihetőséged, de ezt amíg nem fogom a saját káromon megtapasztalni, addig ezt nem fogom elhinni, hogy magától mozog a játékosod, magától passzol, és még egy gól is összehoz saját magának, csak azért mert "fut a script" hogy kikapj. Találkoztam mindig ellenfél elé pattanó labdával, találkoztam bénázó védővel, vagy plusz egy felesleges érintéssel a kapusom részéről amiből gól lett, de saját magát irányító játékosokkal még nem, pedig itt vagyok a legeleje óta. :D

    A SIM részét pedig nem éri meg erőltetni. Mindegy milyen nehézségi fokra állítod, ha szimulálod a saját csapatod is azon a szinten fog játszani. Ennek ellenére tényleg feltűnően sok az X ha szimulálsz, lehet bármekkora differencia a két csapat között.

    Ami a mai frissítést illeti, egyelőre nem vagyok megbékélve vele. Gyorsabb lett, gyorsabban forognak a játékosok is (ez pozitív), gyorsabbak a passzok, minden gyorsult sajnos. Szerintem most átestünk kicsit a mérleg túloldalára, még szokni kell. A várt grafikai frissítések ma sem érkeztek meg, lassan őröl a KONAMI malma, de nagyon.. :(

    Mindenesetre messze nem annyira rossz ez a játék mint amilyennek sokan állítják, de úgy érzem, ha kiadnának egy tényleg jó Master League-t, a hisztiző tömeg legalább fele elhallgatna végre.

Új hozzászólás Aktív témák