Új hozzászólás Aktív témák

  • VinoRosso

    veterán

    Én is szoktam vele játszani hétvégente de szerintem nagyon rossz lett. Olyan szinten csal mindenhol amilyen szinten még soha. Ahogy nézegettem a steam fórumot mindenki erre panaszkodik és sokan abba is hagyták a játékot emiatt. Olyan dolgokat tapasztaltam, hogy elképesztő, online játék közben elvesztettem az irányítást a játék felett, mintha valaki meghekkelte volna a szervert, mert amit nyomtam teljesen mást csinált, aztán elengedtem a kontrollert, és magától hátrapasszolta védőm a kapushoz a játék a labdát, majd a kapus odapasszolta az ellenfél csatárának és simán besétált vele a kapuba. Az agyam majdnem felrobbant. Nem tudtam, hogy ez valami bug, csalás vagy mi aztán még megtörtént 2-3x más meccseken is. Azonnal ki is léptem.

    Volt valami AI challenge ahol 9 000 pontot kellett elérni a main rewardhoz és 10 000-ért adott még valami bónuszt, képtelen voltam meccset nyerni SIM-mel top player AI ellen úgy, hogy posztonként 5-10 ratinggel jobb csapatom volt, és csak jó formában lévő játékosokat játszattam. Egy meccset nem nyertem mindig 1 góllal kikaptam. Szépen elkezdtem visszavenni a nehézségi fokot egészen amatőrig és még ott is csak kikaptam baszki :C Aztán gondoltam akkor inkább felteszem legendre mert az több pontot ad a vereségért, meg kicseréltem a játékosokat olyanokra akik gyengébbek és mehet még rájuk XP és ugyanúgy 1 gólokkal kaptam ki egész addig amig már csak egy meccs kellett a main rewardhoz azt persze megnyertem 4-1-re gagyi csapattal :N Nevetséges :DDD
    Azóta csak Legenden tolom a SIM-et, az első meccset rendszerint behúzza tök mindegy, hogy milyen csapattal játszom, a többi meg vereség...

Új hozzászólás Aktív témák