Új hozzászólás Aktív témák

  • Cambi

    tag

    válasz TrueGooner #370 üzenetére

    Több millió játékos? :U

    Efootballt most PC-n 4-5 ezer játékos nyomja egyidőben, mondjuk eddig ennyit se láttam. A FIFA-t 60 ezren. Az Efootball ingyenes játék, a FIFA 70-100 (?) euro, s a FIFA-nak hetek múlva jelenik meg az új része.

    Konzolon, mobilon mindkettőt sokkal többen tolják, ez egyértelmű. Az arányok akkor is változatlanok maradnak nagyrészt.

    Egyik nap az online challengben PS 5-ön nem talált ellenfelet elsőre. Divisonban 1-2 percet kellett mindig várni, igaz, azt nem nyomtam már hónapok óta talán.

    98 óta játszok a sorozattal PS1 óta. Én is megöregedtem mostanra, de hogy ebből a játékból szinte semmi nem maradt, amibe az ember "szerelmes" lett abban egész biztos vagyok.

    S jelenleg ott tartok, hogy vagy megveszem a FIFA 22.5-öt, vagy maradok ennél hátha 2 év múlva játszhatok egy coop meccset a barátaimmal, akik még mindig velem együtt reménykednek 2-3 év után, hogy újra lesz játszható "PES". Én már nem fogom tovább védeni őket, mert a PES társadalom 90%-t hagyták cserben, s a pénzen kívűl őket sem érdekli semmi más. Külön tudok gratulálni a sok fogyinak, akik hetente elvernek pár eurot arra, hogy éppen megkapjanak valami OP fos playert, aztán ha a magyar csapatommal elverném őket, mennének vissza újra költeni. ;) Persze,ha így nézzük, a Konami nagyon is ügyes... Az nem számít, hogy a PES társadalom jelentős részét teljesen hidegen hagyja a Dream Team, a Myclub, meg hogy a 99-es Messivel rohangáljon.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák