Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • thetan

    aktív tag

    válasz zebede #7578 üzenetére

    Próbálgatom különböző programokkal, eddig minden futott rajta amit feltettem. Több launchert is teszteltem eddig egyik sem győzött meg, hiszen másként kell megközelíteni mint egy tabletet. Ugyanez a helyzet a pluszban felrakott readerekkel, valahogy egyiket sem tudtam optimalizálni hozzá, egyenlőre marad a gyári.

    Kísérletezgetés közben időnként felugrik egy hibaüzenet, leokézom, és utána minden rendben. (korábban írtam hogy mi)

    Mivel most ismerkedem úgy általánosságban is az e-book világával, most épp a konvertálási dolgokkal kísérletezek.

    A gép teszi a dolgát, aggodalomra adó hiba nem volt, a töltési ideje gyors, nem igazán tudom hogy mik a gyengéi ha vannak mert ahhoz ismernem kéne több gépet. A lapozás gyors, nem akad, a szellemképesség minimális illetve alig észrevehető két frissítés között.

    Próbaként egyszer újraindítottam a teljes rendszert, amivel szintén nem volt semmi gond

    [ Szerkesztve ]

    WayteQ xTAB-70w ; ZTE Blade ; WayteQ T5H; Wayteq xBook-60FL; WayteQ xTAB-8Q; XIAOMI REDMI NOTE 2

  • kuruczz

    tag

    válasz zebede #7578 üzenetére

    Lapozás nagyon gyors, a gyári olvasóról nem tudok nyilatkozni, világítás nekem nagyon jó, éjjel kicsit sok, így telepítettem a Screen Filtert.
    Készítettem két képet a kijelzőkről. Nook-hoz képest szerintem kicsit szürkébb (nem infrás az érintésvezérlés), viszont cserébe lehet nagyítani-kicsinyíteni csippentéssel, és nem ül olyan mélyen a kijelző, kisebb az árnyék.
    A három olvasó (a PocketBook Vizplex, a Nook Glowlight).
    A világítós a fürdőkád széléről készült, ferdén az alja felé: ennyire látszanak a LED-ek.
    Szerintem nem kék a fénye, és a felhők is jóval kisebbek a Nook-nál.
    Felbontás nem tűnt fel, de az a Nook-nál is teljesen megfelelt nekem a kisebb.
    Nagyon jók a fizikai lapozógombok. Nem tudtam őket programozni úgy, mint a Nook-on, de nem adom fel. A káva nekem nagyon jó arányú, fél kézzel, két kézzel jól kézreáll, jó a gombok pozíciója, kizárólag gombbal lapozok, sokkal élvezetesebb, mint a Nook
    Akkuidő csökken az állandó képfrissítéssel (a napi fél óra olvasás helyett több óra állítgatás, az ismerkedés jegyében (szabin vagyok és rossz idő volt…)), sok birizgálással 100%-ról 60%-ig vittem le az első nap, kell pár nap, amíg beáll a mérhető használat, utána jelzem.

    Ami rosszat eddig felfedeztem, és jelzem majd a szerviz felé:
    A beállításokban van egy lehetőség a leállításra (20 órától 120 óráig) amit állítva ezt percben méri és kikapcsol 2 óra után maximumra állítva.
    Bekapcsoláskor egy a hibaüzenet jelenik meg, ezt leokézva minden megy tovább.
    A Statusbar-t (nem fordították le, pedig a fordítás mindenhol tökéletes) két beállítása van, az egyikben soha nem tűnik el csak a gyári olvasónál, (alul van és széles) a másikban soha nem jön elő (ezért telepítettem a Button Savior-t, így vannak menügombok (az egyik fizikai gomb a „vissza”, a másik képernyőtfrissít).
    Wifi nem kapcsolható (mint a Nook-on) a Statusbar-on, viszont telepítettem az energiagazdálkodás sávot. Találtam egy Óra-Időjárás widgetet, ami kijelzi a memóriákat (RAM, ROM, SD), a wifi-t, akku%-ot (az időjárás mellé), amik amúgy a Statusbar-on vannak, így azt száműztem…
    Alvó állapotban a kisfiú furulyázik a cicának… Az éppen olvasott könyv alvás közbeni borítóképe nekem nagyon tetszett a Nook-on.
    Szerintem ezeket majd tudják orvosolni.
    Amit csak a messzi Kína tud megoldani, és már jeleztem is a forgalmazónak: a tok.
    Feketében létezik egy bepattintós műanyag kerettel szerelt gyári tok. Nagyon megörültem neki, mert szépen körbeveszi a készüléket (ami különben az én izzadós kezemből kijárna… illetve aminek klassz gumis tapintása és kiváló ujjlenyomat gyűjtő képessége van) védi a sarkokat, nem is rondítja, nekem tetszik is (márkanév, digiBook logó) DE!!! a fedél szépen elállt a készüléktől fél centit. Fogtam egy mágnest, és megdöbbenve tapasztaltam, hogy a mágnes mindkettőt vonzza. Szóval a tokba a mágnesek fordítva lettek behelyezve, azaz taszították a készülékben lévőket (nem tudom mindegyik ilyen-e vagy csak az enyém). Viszonylag könnyen megfordítottam, azóta hibátlanul zár. Nagyon jól kézreáll, és jó tapintású. Nem tudom mi kell az ébresztő-altató tokhoz (Hall-generátor vagy reed-relé vagy más…) illetve mennyi ideig kell zárva lennie a fedélnek (időzítés), de mivel volt egy Onyx C65-öm, és abban is volt készülékbe épített mágnes (pont ugyanott) és ahhoz létezett ébresztős tok, ezért gondolom talán az ébresztő funkcióra is fel van készítve.

    Sötétben a bal oldali a WayteQ

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák