Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • arcsin

    senior tag

    válasz Oldman2 #20472 üzenetére

    Marsom van és nagyon szeretem :) De volt már téma a topikban és csak jó tanács, hogy az alis shopjukból vedd (spanyol raktárból), vagy banggoodról, mert adnak mellé tokot. Ha ezt elszalasztod, akkor kb tízezer amazonról. Megéri az eredeti tokkal venni, mert az mágneses és el is alszik amikor lecsukod, plusz kényelmes a fogása. A színhőmérséklet (hideg-meleg) és ezek intenzitásának külön állítása ami a legjobban tetszik. Gondom nem volt vele soha, amiért azt mondtam volna hogy kihajítanám, vagy egy SZAR!. KoReaderrel használom, de a beépített olvasó is jól használható, néha azzal olvasok, és nem zavar. Ha van olyan ingerenciád, hogy külföldi nyelveken tanulnál, akkor van beépített szótanuló kártyás app az amúgy jól működő dictionary mellett. Van leírás hogy melyik mappába kell másolni a dictionaryhez a szükséges fájlt. Szerintem a 8as androiddal még biztosan lehet használni egy jó darabig, persze a 10essel még tovább:D De ki tudja, lehet lesz erre is 10es. :U Éna marsot képregény/manga olvasásra is vettem, szóval a nagyobb kijelző nekem ezért volt szimpi :) Különösen nem telepítgettem rá semmit a koreaderen, tachiyomin túl. A wifit csak akkor kapcsolom be kb 2percre amíg a mangákat lefrissítem, vagy frissítés van.

    [ Szerkesztve ]

  • hockeyapu

    aktív tag

    válasz Oldman2 #20472 üzenetére

    Nem csak elvileg, hanem gyakorlatilag is Android 10 -et futtat (már megy a 11-es, de azzal még sehol nem találkoztam. Egyébként a 4.2-es verzió is sok gépen fut tökéletesen.
    A 7,8"-os az nagyobb, de akkor már onyx nova 3 és az jegyzetel is, persze az 108e !
    Nekem a boox nagyon bejött és már több embert rábeszéltem a poke3-ra , eddig elégedettek nagyon. De gondolom a mars is jó gép csak az 2018-as modell [link] (innen is meg lehet venni) Igen ennek van kártyahelye (128G) az ára sem rossz. Ha számít az ár, már a nova és a mars között, akkor nehéz döntés !

    [ Szerkesztve ]

    "Sohase hagyd, hogy az erkölcsi érzéked meggátoljon a helyes cselekedetben" Galactica Enciklopédia...

  • csendes

    őstag

    válasz Oldman2 #20472 üzenetére

    Nem feltétlenül a konkrét márkához kapcsolódóan, de érdemes alaposan ellenőrizni a véleményeket a nagyobb webáruházaknál, különösen, ha nincs hozzá magyar garancia.
    Az amazon-on nemcsak a csillagok száma, hanem eloszlása is árulkodó lehet, például a hibás készülékek arányáról:

    Ki állította meg az órát? Néha az az érzésem, hogy Magyarországot is Kínában gyártották.

  • LittleBiG007

    Topikgazda

    válasz Oldman2 #20472 üzenetére

    Csak pár szó: KOreader nem támogatja natívan az Onyx olvasókat, tehát nem ismeri fel, hogy e-inkes eszközzel van dolga, neked kell kikapcsolni a színes renderelést, ami segít az energiatakarékosságban. Nem lesz teljes képernyőfrissítés alkalmazásból (a hozzárendelt gesztus nem csinál majd semmit), meg a Regal képfrissítés is csak alkalmazás optimalizálással megy, de szerintem nem úgy, ahogy azt megálmodták. Plusz néha ezt beállítva kettőt lapoz.
    Az AlReader X felismeri az Onyx-et, és képes e-inkes eszközként kezelni, de abban messze nem olyan jó a style tweaks opció.
    Az alap Neoreader jónak tűnik, de a szótár megjelenítése nagyon gyenge, külsőt meg nem kezel. Plusz még van egy trükk, ha megfelelően kicsi betűtípust szeretne az ember, mert a csúszka legkisebb állapota is túl nagy betűt eredményez: pinch and zoom bekapcsolása, alapból kikapcsolt.

    Nova 3 - Oasis 3 Smart - Kindle 4 - PRS350 PRS+ - Mini

Új hozzászólás Aktív témák