Új hozzászólás Aktív témák

  • Gargouille

    őstag

    válasz @Pal #19761 üzenetére

    "A hasonlat inkább a borsófőzelék fűszerezésére vonatkozóan lenne jó."

    És valóban, jól mondod, így tényleg jobb a hasonlat.

    A sok paraméter azért nem szempont egyébként mert csak könyveket olvasok (tehát semmi mást nem jelenít meg csak betűket) és csak este az ágyban használom oldalt fekve, nem is tartom a kezemben. Nem viszem sehova, nem kerül víz közelébe, nem viszem napfényre, nem böngészek rajta stb... tehát eléggé behatárolt az a környezet amit ki kell szolgálnia. Van egy rakás tablet, telefon, notebook stb. itthon, minden másra azokat használom, ez az ebook reader mondhatni csak egy nagyon konkrét célfeladatot lát el, mást nem kell tudnia.

    Kicsit utánaolvastam még én is és az InkPad3 néz ki a befutónak leginkább. Van egy több ezer könyvből álló saját "könyvtáram", igazából új anyag csak nagyon ritkán kerül be, ezért ha azt rá tudom applikálni akkor onnantól én már boldog vagyok. Az IP3 meg amint látom natívan kezeli is a PRC-t, így nem kell konvertálgatni sem, nyilván ez már csak hab a tortán. :)

    Lassan kiderül, hogy amit korábban abszurd humornak gondoltunk, az csak szimpla jövőbelátás volt.

Új hozzászólás Aktív témák