Új hozzászólás Aktív témák

  • Balinov

    félisten

    válasz rien #370 üzenetére

    Udv,

    olvasva az ezutani postokat nekem olyba tunik, hogy valami az xvid/divx kodek korul nem smakkol. Lenne par kerdesem:

    1. Temagad keszitetted a DVDripeket, vagy netrol van.
    2. Ha te, akkor rakd ujra a kodekeket es csinalj egy parperces klippet dvd-rw-re tesztcelbol
    3. Ha nem, akkor toltdsd le a Gspotot, majd nezz meg vele egy korabbi filmet, mondjuk azt, ami mar megvolt es ujbol kiirtad ellenorizendo a dvd jatekost. Ezutan nezd meg, hogy ami nem akar az asztaliban menni, arra mit mutat a Gspot. (Esetleg keszits mindket file Gspot infojarol egy screenshotot, csak ne a kepfeltoltes.hu-ra rakd, mert az kulfoldrol nem tudom megnezni). Talan ebbol kiderul, hogy mi a bibi oka.

    4. Ez csak tipp/teoria, de hatha. Elkepzelheto, hogy az asztalid csak bizonyos AVI fejleccel rendelkezo fajllal birkozik meg, es az ujabb, kiirando cuccok olyan fejleccel rendelkezeznek, amit az nem szeret. Azt hiszem, FourCC-nek hivjak. Namost, szedd le ezt az AVI FourCC Changer programot. Nyiss meg vele egy mukodo file-t, jegyezd fel, mi a hasznalt kombinacio. Aztan nyisd meg azt vele, ami nem megy az asztaliban es kezzel lodd at az elobb feljegyzett kombora. Aztan mehet dvd-rw-re es probara az asztaliban.

    udv
    Balinov

    6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

Új hozzászólás Aktív témák