Új hozzászólás Aktív témák

  • TheVeryGuest

    senior tag

    Hát lehet, hogy feljövőben van a magyar DVD-Piac, de még mindig vannak agyatlanságok. Vannak filmek, amiket a forgalmazók baromságai miatt nem lehet kapni. Ilyen a Ryan közlemény megmentése, ami már két kiadást is megért Mo.-on, de most nem lehet kapni (szerencsére pár hónapon belül újra kiadják). Aztán ott vannak az elbaszott feliratok, mint a Vadászat a Vörös Októberre, amiből kijött az extra kiadás DTS hanggal, de szerintem inkább csak a hányingerkeltően szar feliratot akarták kijavítani, mert minden fórumban az volt a hozzáállás, hogy inkább vakultam volna meg, minthogy ezt lássam. A harmadik a kultfilmek, amiket nem fognak nagy példányszámban eladni, mert csak gyűjtők fognak megvenni. Ezeket 6-7 ezer forinton szórják, de évekig. Se szuper/bombaár se 2 fizet hármat kap semmi. Ilyen például a Fargo és a Harley Davidson és a Marlboro Man, rajta vannak a kívánságlistámon, és 3-4 ezerért meg is venném, de 6-7-ért már nem. Akkor inkább kikölcsönzöm a DVDRent-től és lemásolom. Vagy nézzük a Jóbarátok-at. Pár rész a DVD-n nem azonos a TV-változattal, ezeknél ugye nem stimmel a magyar szinkron és mit tettek? Semmit, ezeknél helyenként jól el van csúszva a szinkron. Leszarják. Szóval az első 3 évad megvétele után úgy döntöttem a többit majd akcióban. Vannak olyan filmek is, amiket egyszerűen nem adnak ki. Megveheted a Három Ninja... sorozatot meg a KarateKid-et díszdobozban, de nincs Csillagkapu se Leon a profi., se Hetedik, se Közönséges bűnözők magyar kiadásban.

    “Perfection is attained not when there is nothing more to add, but when there is nothing more to remove” Antoine de Saint-Exupéry

Új hozzászólás Aktív témák