Új hozzászólás Aktív témák

  • Pikari

    őstag

    válasz garga01 #20635 üzenetére

    Köszönöm a választ. Csak egyet. Ez egy helyi tv csatorna volt, és a helyi kábeltv szolgáltatónál volt ez a tv csatorna, de technikai okok miatt nem tudják már megoldani a csatorna hálózatos szolgáltatását. Ők úgy kapják máshonnan készen a dolgokat már, nem tudnak egyénileg csatornát hozzáadni a kínálathoz.

    Ekkor eszembe jutott az, hogy egy szabad frekvencián a jelet felküldenénk a koax kábelre. Azt mondta a szolgáltató, hogy ez technikailag akár lehetséges is lehet, de nekik már azok az eszközeik, amivel ezt meg tudják csinálni, nincsenek meg, évekkel ezelőtt tönkrementek/kiszórták őket. Ezért gondoltam arra, hogy valamit apróhirdetéses oldalakon szigorúan pár ezer forintokért megvásáronék, és azzal talán megoldható lenne.

    Én csak a technikai részével foglalkozom a dolognak, az engedélyek, szerződések, szerencsére nem az én problémám.

    A Dunning−Kruger-hatás az a pszichológiai jelenség, amikor korlátozott tudású, kompetenciájú vagy képességű emberek rendkívül hozzáértőnek tartják magukat valamiben, amiben nyilvánvalóan nem azok.

Új hozzászólás Aktív témák