Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vandor01

    őstag

    válasz WaterWave #70578 üzenetére

    osszeszedek minden kis szaromat.... mindegyiken van jobbnal jobb minosegu :DDD kamera amibol 10meterre allva tollem mar nem mondom meg hogy fiu vagy lany vagyok.... :D tessek en mar gender semlegesen repulok! :DDD
    szoval kb 30db repuloszerkezetet kene regelnem de lehet holnap mar at is epitenem oket? vazcsere? FC? motorcsere? akkor ujra regelni?? na es mindegyik utan kell majd fizetni?? regeles+bizti? meg ha csak darabja minimálisan 5000ft?? sum 150e? hulye vagyok en?
    es tobb lesz nehogy man egy phantomos melozos megussza csak 5e bol? :D

    nezzuk mennyire eletszeru? :W
    mi van ha a 80grammos HD-es vagy a 125grammos 4K-s whooppal/Toothpickkel szaguldozva kiugik elem egy fa es letorik az egyik motor?
    En mint jogkoveto paraszt betartom a torveny betuit?
    Ez regelt, biztis es legterengedelyes repules volt!! na mar ez szurrealis? :F
    szoval akkor ez hivatalosan egy legibaleset volt es jelentes kotelezett!
    a hatosagnak ki kell vizsgalnia!
    naponta 1000x ilyent kell bejelenteni az lefekszik a rendszer! :DDD :DDD

    [ Szerkesztve ]

    CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

  • DJGABI

    addikt

    válasz WaterWave #70578 üzenetére

    Az a 80% azért erős túlzás... Egy 10 éve babettával simán igazoltattak, meg mostanában az elektromos csettegőket is nézegetik, ha nem felel meg a speckóknak (nincs lábhajtás, erősebb motor, akármi -> smkp-nak számít, bizti, sisak kell), megy a bünti. És ez vidék. Meg aki azt az évi 5k-t nem tudja kiperkálni... No comment. Ott azért más a tészta, én a robogó témát pont szigorítanám mondjuk.

    << "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

Új hozzászólás Aktív témák