Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vandor01

    őstag

    válasz Johnny_vT #64672 üzenetére

    engem megdumaltak a Brotherhobby Tornado T1 1407 4100KV [link]
    hogy ez az alap! :D 16gramm/db sum 64gramm??
    én ebbol épitem! és a nagygép 4S 1000mah -al kivanom hajtani!
    talán itt? Feral Quads

    [ Szerkesztve ]

    CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

  • Johnny_vT

    senior tag

    válasz Johnny_vT #64672 üzenetére

    Úgy érzem ismét összeállt a konfig. Mit gondoltok? Dőlttel a megjegyzések, érvelések.

    Váz: VX145
    - Ez maradt a korábbi összeállításból, mert a jövőben lehet, hogy megy rá GoPro és itt már megvan a helye
    ESC+FC: HGLRC XJB F438 + 33A(38A?)
    - Legszörnyűbb rémálmom, hogy az ESC miatt leégjen a gép, úgyhogy inkább költök rá pár extra eurót és alaposan túlméretezem. Illetve csak 2 szintes stack fog beférni a Turtle miatt, aminek muszáj meghagynom a 3. szintet, így a VTX külön lesz...
    Motor: GEPRC GR1408-4100KV
    - Motortesztek alapján hasonlóan teljesít mint a Sunnysky és a BH Tornado, cserébe jóval olcsóbb. Megbízható? Remélem!
    Prop: GEPRC 3042x3 + Emax AVAN 3024x3
    - Két merőben különböző szettel kezdem, majd elválik melyik jön be jobban. HQ propot is vennék, azt honnan érdemes rendelni?
    VTX: Eachine VTX03
    - Kicsi és megbízható. Vagy van jobb alternatíva?
    Kamera: Caddx Turtle V2
    - molnigee meggyőzött, plusz a YouTube tesztek nagy része (ahol nem tetszett a képe) még a firmware frissítés előtt készült :)
    RX: Flysky X6B
    - Kicsi és megbízható mint a VTX.

    Akksit még nem néztem. 4S 600-1000mAh között melyik márkákkal járok jól?

    A teljes gép súlya akkumulátorral 210-230 g között lesz várhatóan, ha minden így marad :)

    [ Szerkesztve ]

    - És te hogy neveznél egy baromi gyors, apró, kék izét...?

Új hozzászólás Aktív témák