Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Geller72

    veterán

    válasz Peaceliker #62199 üzenetére

    Nekem ez a 2"-os vonal teljesen zsákutcának tűnik, el is engedtem. (2-3s-re gondolok, nem az 1s-es snapi és társaira) Ahogy tulajdonképpen az egész 11xx-et. Fényévekkel jobb a 3"-os vonal, nagyobb motorokkal. Most már látom, hogy az ER130 miért nem volt tökéletes, repülés szempontjából. Sokkal jobb szerintem egy 14xx/alacsonyabb kv értékkel, mint bármilyen 11xx. Akkor is ha nehezebbek a mocik. Egyszerűen vicc kategória volt, hogy 2"-on 2 perc volt a repidő. Úgy repült tényleg, mint egy valami, amihez propot kötök. Mint egy tégla. A 3"-on többet repülök a 2"-os 450-550 akkuival, mint amit a 2" repült ugyanezekkel az akkukkal. 3S-en. Az igaz, hogy 2s-en nem próbáltam, mert nem volt meg addig. De szerintem semmit sem vesztettem.
    Az is igaz, hogy sokkal több a lehetőség, mint akár csak egy éve. Sokkal egyszerűbb olyan setupot összerakni, ami könnyebb. Ma megmérem a 3"-t. Nem lennék meglepve, hogy még a vastag karok ellenére a 1408-as motorokkal sem lenne sokkal nehezebb, mint a 2"-os gép volt. :U

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák