Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vandor01

    őstag

    válasz david335 #53848 üzenetére

    ami itthon volt az 4,5mm széles de lehet az 5mm-es meg jobb? :DDD

    utalok akumulátorra landolni es ha nincs semmi akkor billeg ide meg oda leveri a propellereket esetleg a karok vegen carbont etc etc... eddig ilyent raktam de ez elég törékeny aurora de meg ráadasul nem is elég hosszu ugyanugy aksira lehet landolni.... a szivacs is keves csak 11mm magas szivacs aztan van itthon a diatonenak az univerzálisa és ráadasul ez sem tuti hogy elég magas! [link] már nem lehet kapni de ez jo massziv csak 2 gramm/db nagy géphez OK de ezekhez a 130osokhoz csak felesleges suly! viszint a kabelkotegelo? csak fel gramm magasságát az olloval beállitom :D nem fugg a motor merettol a lukak tavolsagatol a vaz karjainak a vegenek a kialakitásátol flexibilis es 150/160 grammig tuti birja... nem szép de a legjobbnak tunik? Mikor repulok ki nezi a lábait? :DDD
    rendeltem meg ilyeneket: [link] aztan [link]
    ezek viszont nem dragak viszont szerintem ezek is tuti eltornek igaz motorvedonek jo lesz de talpnak?... a kotegelő lesz a befuto! :DDD :DDD 4cent/darab! :DDD :DDD

    [ Szerkesztve ]

    CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

Új hozzászólás Aktív témák