Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • GeorgeRobert

    újonc

    válasz Minstrel #43659 üzenetére

    Bérelni ? Oké, hogy most tudom, hogy szombaton lesz egy esemény, de utánna, ha bármikor beesik valami akkor naponta 20 ezer ? akkor 7 alkalommal megtérülne, meg ha összetöröm akkor 140 ezer ugrik , és tudom, hogy Én hibám, ha meg egy bérelt valamit ami 200-300 vagy nem tudom, mennyi akkor meg idegbeteg, hogy duplája. Öszintén, mint a legelején írtam, kettő dolog a lényeg, autómatikusan le, felszáll, és NEM MOZOG ahol éppen van. Jó leírok egy sztorit: Csináltunk egy Scam kamerával egy munkás napot, felraktuk egy daru horga feletti részre (ahol a csiga van ) 3 óra akku volt benne, otthagytuk, mikor visszamentünk, már láttuk hogy valami nem stimt, furán köszönt a művezető. Az egyik munkásnak nem tetszett, hogy mikor akasztott ott volt a kamera, fogta és csak úgy szeretetből a mocskos kezével összemaszatolta a tokot, nem tett kárt, nem sérült, csak vége volt a felvételnek. Na ez volt az első és utolsó (drónozás) azóta a legmagasabb a 2 méteres állvány+ szelfi bot kombó volt amire felemelkedett egy kamera.

Új hozzászólás Aktív témák