Új hozzászólás Aktív témák

  • Sirandrish

    legenda

    válasz protecher #639 üzenetére

    Ahova én akarok?:D
    Nem, nem oda ahova akarok hanem oda ahova kell..csak te azokat hajnal 3kor tolod be már meg mittomén mikor..
    A lényeg hogy marhára nem velem egy időben..ez nem a ti hibátok de nem is az enyém.
    Az hogy el akarom adni a karim az poén volt...sokkal több "xD" be se fér a chatbe mint amit írtam amellé..
    Belém nem kell energiát fektetni..idáig is eljutottam..és ha akarok el jutok most is a maxig..engem nem kell húzni és nem kell babusgatni sem, csak mikor órákig keresek valakit aki lejön VC-re pl akkor kicsit uncsi..mert annyi idő alatt sok mindenben előrébb juthatnék..
    De mondom..ez nem a ti hibátok, csupán nálam nem pálya..biztos nagyon jól elvagytok és tudjátok hogy kb kit mikor érdemes megkérdezni hogy ráér-e de nekem így meló melett sem időm sem energiám sincs..
    Szórakozni szeretnék nem pedig keresgélni...

    Egyszer mondtam mikor kiderült hogy nem ad scroll a jobváltás..mivel az nem gyengén felbaszott...

    [ Szerkesztve ]

    Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Új hozzászólás Aktív témák