Keresés

Aktív témák

  • Yaye

    őstag

    válasz Sixkiller6 #1 üzenetére

    Ha chellot használsz, akkor a dpg ablakban nincs kipipálva a tárcsázás opció. (Ugye nincs kipipálva? :) ) Ebben az esetben elvileg marhára nem törődik vele hogy van-e modem a gépben és ha igen, milyen. Szvsz nem a nokia modem a ludas. Mikor föltetted a telót modemként, megcsináltad hozzá a ''galamb'' nevű kapcsolatot ami a modemes dpg-zéshez kell? Ha igen, törölted miután leszedted a modemet? Lehet hogy a modem nélkül maradt dpg-s kapcsolat zavar be, bár nem kéne neki.
    Az a baj hogy már-már microsoftosan sokatmondó a hibaüzenet, ahelyett hogy megmondaná hogy mi baja. Én is sokat dpg-ztem régebben, de ezzel az üzenettel még nem találkoztam.

  • Yaye

    őstag

    válasz Sixkiller6 #5 üzenetére

    Akkor gondolom a tűzfalproblémát is kizárhatjuk. Nem csinált a win rendszervisszaállítási pontot a modemtelepítés előtt? Mondjuk két hét elég sok idő, lehet hogy már törlődött azóta. Akármibe lefogadom hogy fél perc alatt elhárítható lenne a probléma ha tudnád mi az.
    Ha semmi sem segít a webes felületen (átmenetileg nem üzemel) még mindig használhatod, amíg nem telepítesz win-t.

    (Nekem is aramszu.net volt :) Mikor diktáltam a címem, rendszerint mindenki hitetlenkedve nézett és várta hogy mondom a végére a ''ponthu''-t és nem értette hogy miért nem. Sajnos valahogy letörlődött több évnyi, fiókokba archivált dpg-s levelezésem, azóta nem is használtam. Meg aztán a dpg MS alapokon áll, és nem frissül valami gyakran. Tesóm anno kapott is be vele vírust (Lirva), szép csendben magától végrehajtotta a trükkös html-levél csatolmányát.)

Aktív témák