Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • PitbullStyle

    tag

    válasz .LnB #13495 üzenetére

    Igen, a ward guide... Szóval én mióta megírtam a legelső dota cikkemet, azóta folyamatosan dolgozok útmutatókon, elég sokon egyszerre. Mivel ezek mindegyike advanced/haladó guide, ezért egy ilyen elkészítése elég sok időt emészt fel. Az anyaggyűjtés még máig folyik az első komoly útmutatómhoz (igazából az első az autoexec.cfg használatára vonatkozó, de lassan azt is updatelni kellene), ami a "hard carry guide", egyszerűen annyi tudás szükséges a már kicsit is magasabb szintű játékhoz, hogy folyton csak ki kell egészítenem. Meg mióta elkezdtem, azóta már jött két patch :) Szóval folyton írhatom át benne visszamenőlegesen is a dolgokat. Jelenleg ez a guide félkészen és képek nélkül 30 oldal, csak szöveg. Olyat akarok csinálni, ami után többé másnak ne kelljen újra nekiállni írnia útmutatót erre a szerepkörre, csak esetleg hősökre lebontva.

    Ha egyszer végzek vele, akkor majd megcsinálom az én személyes warding útmutatómat is. De az még biztos sokára lesz. Az emberek többsége egyébként "Tsunami's Ridiculously Comprehensive Guide to Warding"-ot használta eddig, de valamiért az összes Tsunami guide-ot letörölték az oldalról, így most csak másoktól lehet megszerezni, ami elég kényelmetlen.

    Az egyetlen baj ezzel az útmutatóval, hogy nagyon hosszú (30-50 oldal), és négy részre van bontva, tehát vagy 200 oldalnyi a leírás. De hozzá kell szokni emberek, minden haladó útmutató ilyen hosszú...

    With bones and spells I come!

  • D1Rect

    félisten

    válasz .LnB #13495 üzenetére

    Történetesen nekem le vannak mentve a guideok, fel is töltöttem neked megára:
    Part 1
    Part 2
    Part 3
    Part 4

    keywords:
    Tsunami's Ridiculously Comprehensive Guide to Warding

    [ Szerkesztve ]

    "The rewards of tolerance are treachery and betrayal."

Új hozzászólás Aktív témák